רובוגרופ תציע קורסים לבתי ספר בארה”ב בשיתוף עם אמזון

התמורה לחברה צפויה להגיע עד ל-1 מיליון דולר שחלקו ישולם כמקדמה והיתרה תינתן בהתאם לכמות המשתמשים במערכת

חדשות ספונסר 16/09/2020 11:46

א+א-

חברת רובוגרופ מדווחת היום כי חברת הבת קודרז טכנולוגיות (בבעלות ושליטה מלאה של רובוגרופ), התקשרה עם Amazon Future engineers  בהסכם חסות, לפיו תציע החברה לבתי ספר בארה"ב קורסים בתחומי מדעים ורובוטיקה ווירטואלית, שפותחו על ידי קודרז.

 

במסגרת ההסכם, אמזון תממן את השימוש בפלטפורמת החברה – CoderZ לתלמידים ומורים בארה"ב ותעזור בהטמעת המערכת בבתי הספר המדורגים 1 Title, שהיא התוכנית החינוכית הגדולה ביותר בארה"ב במימון פדרלי, וכן בית ספר 1 Title הוא בית ספר המקבל כספים פדרליים לתלמידים במסגרתו.

 

האתגר, מיועד לתלמידי כיתות ה’ ומעלה, הלומדים מדעי המחשב, תוך כדי שהם מקודדים בסביבה וירטואלית את הרובוט הרקולס של אמזון במרכז ההפצה של אמזון.

 

החברה תייצר דף אינטרנטי דרכו יוזמנו התלמידים באופן אוטומטי למערכת ה- CoderZ. כל תלמיד שישתמש במערכת ייחשף למשך כ-6 חודשים לאתגר הרובוטים הוירטואלי הראשון שפותח על ידי קודרז- Amazon Cyber Robotics challenge בנוסף לקורס הלימודי הייעודי עבור אותו תלמיד.

 

למורים תינתן יכולת לזמן את תלמידיהם ללימוד הקורסים באופן אוטומטי. למיטב ידיעת החברה אמזון מתמקדת ומקדמת את הגדלת הגישה ללימודי מדעים עבור מאות אלפי תלמידים ברחבי העולם, בהתמקדות באוכלוסיות מעוטות יכולת.

 

התמורה לחברה היא עד לכ-1 מיליון  דולר שחלקו ישולם כמקדמה והיתרה בהתאם לעמידה בתנאים שנקבעו בהסכם הנוגעים לכמות המשתמשים במערכת. בהמשך לכך, החברה צופה הכנסות של כמיליון דולר כתואה מההסכם, כשההכרה בהכנסה צפויה החל מהחציון השני של 2020 ועד לתום 2021.

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה