מרחביה: קארדיאקסנס חתמה על הסכם הפצה באיחוד האמירויות

היקף העסקה מוערך בכ-8 מיליון דולר; השעון שפיתחה החברה יחל להימכר ב-2021 בכל מדינות האיחוד; סך הסכמי ההפצה של החברה עומד על למעלה מ-70 מיליון דולר

חדשות ספונסר 14/09/2020 11:04

א+א-

חברת מרחביה אחזקות והשקעות מדווחת כי חברת קארדיאקסנס, בה מחזיקה החברה 5.67% מהון המניות (בדילול מלא) חתמה על הסכם הפצה בלעדי להפצת השעונים הרפואיים של החברה באיחוד האמירויות בהיקף של כ-8 מיליון דולר, על פני תקופה של 4 שנים. החברה המפיצה פועלת מדובאי ועוסקת בהפצת ציוד רפואי באיחוד האמירויות.

 

זהו הסכם ההפצה העשירי עליו חותמת קארדיאקסנס ממרץ 2020, המביא את היקף ההסכמים החתומים של החברה לסך של יותר מ-70 מיליון דולר. ההסכם כולל גם את שירותי הענן שמשווקת קארדיאקסנס עבור משתמשי השעון, לצד רכישתו, המאפשרים למשתמשים העברה ישירה של מידע ונתונים רפואיים בזמן-אמת מהשעון אל מערכות הארגונים הרפואיים השונים, לצורך ניטור ומעקב של הצוות הרפואי המטפל.

 

בנוסף, הודיעה קארדיאקסנס כי חתמה השבוע על הסכם הפצה בשוויץ בהיקף של 2.5 מיליון דולר. החל בחודש מרץ השנה, החלה קארדיאקסנס לקדם מספר רחב של הסכמי הפצה מחייבים במדינות רבות בעולם, בהן ספרד, טורקיה, אורוגוואי, אוסטרליה, דרום אפריקה, צ’ילה, הודו, וכעת עם כינון היחסים הדיפלומטיים בין המדינות, עם איחוד האמירויות.

 

הנהלת קארדיאקסנס צופה כי תחילת הפעילות באיחוד האמירויות, בשילוב השינויים הגיאופוליטיים הצפויים בין ישראל למדינות האזור, יובילו לחתימתה על הסכמי הפצה דומים במדינות נוספות במפרץ הפרסי בזמן הקרוב.

 

ההסכמים כפופים להשגת אישור CE או אישור FDA לשעון הרפואי על ידי קארדיאקסנס. בהתאם להסכם ההפצה, המפיצה תפעל לשיווק ומכירת השעונים הרפואיים ויהיה עליה לעמוד ביעדי רכש שנתיים מקארדיאקסנס על פני 4 שנים.

 

במקביל, מקדמת קארדיאקסנס את קבלת אישור ה-FDA לשעון הרפואי, בהמשך לניסוי קליני שהשלימה בהצלחה בו הוכיחה יעילות של יותר מ-99% באיתור הפרעות בקצב לב, בעוד הדרישה הרגולטורית לקבלת האישור הייתה להשגת יעילות של 96%. אישור ה-FDA יאפשר לחברה לפעול למכירת המוצר גם במדינות יעד מרכזיות נוספות, בראשן בשוק האמריקאי. השעונים הרפואיים של החברה כוללים יכולת זיהוי הפרעות קצב לב, ביניהן פרפור עליות, המהווה אחד מהגורמים העיקריים לגרימת שבץ מוחי.

 

"ההסכם החדש פותח את הדלת בפני טכנולוגיה ישראלית חדשנית ומוגנת פטנטים, לשווקים שעד כה נמנעו משימוש בטכנולוגיה בשל מקורה הישראלי. אנחנו מאמינים כי הטכנולוגיה הייחודית שפיתחנו תאפשר לשדרג את יכולות הניטור והמעקב הרפואי האמבולטורי בשוק המקומי", אמר אייל קופיט, מנהל המסחרי, קארדיאקסנס.

 

"יעילותו של פתרון הניטור הרפואי הלביש שפיתחנו הוכחה בהצלחה חסרת תקדים בניסויים קליניים, בהם איבחנו באמצעותו מגוון בעיות לבביות ונשימתיות ברמת דיוק של 99%. ההסכם כעת מהווה הבעת אמון בינלאומית נוספת ביכולותיו של הפתרון להוות תשתית אמינה עבור ארגוני בריאות לצורך מעקב רפואי מרחוק, בתוך המוסדות עצמם או בבתיהם הפרטיים של המטופלים.

 

בנוסף, אנו מאמינים כי שיתוף פעולה זה, בין חברה ישראלית בתחום הרפואה הדיגיטלית עם חברת הפצה מאיחוד האמירויות, יתרום לחיזוק הקשר הגיאופוליטי בין ישראל למדינות האזור, ויוביל בהמשך ליצירת שיתופי פעולה עם מדינות נוספות במפרץ הפרסי."

 

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה