תדהר בנייה תבנה עבור קבוצת חנן מור את פרויקט MORE בראשון לציון

עלות ביצוע הפרויקט עומד על 220 מיליון ש"ח וההכנסות הצפויות מוערכות ב-435 מיליון ש"ח

חדשות ספונסר 09/09/2020 10:30

א+א-

חברת הנדלן חנן מור התקשרה בהסכם ביצוע עם חברת תדהר בניה להקמת שלושה מגדלי מגורים בני 22 קומות כל אחד בפרויקט מור נרקיסים בראשון לציון. סה"כ יבנו בפרויקט 254 דירות, 181 דירות במחיר למשתכן ו-73 בשוק החופשי וכן קומת מסחר בשטח של כ-2,000 מ"ר.

 

היקף הביצוע הינו כ-220 מיליון ₪ והיקף ההכנסות מהפרויקט צפוי לעמוד על כ-435 מיליון ₪ .

 

שכונת נרקיסים מוקמת על אדמות מחנה צריפין המתפנה בצפון מזרחה של העיר. מגדלי הפרויקט  יוקמו משני צידי שדרות ירושלים הנמשכות ממרכז ראשון לציון ועד לשכונה, מעל שדרת חנויות מסחר ובילוי.

 

בסך הכול צפויות להיבנות על השטח המתפנה כ- 20 אלף יחידות דיור, כמו גם שטחי תעסוקה, שטחי מסחר, מוסדות ציבור שונים ושטחים פתוחים ירוקים לרווחת התושבים. פיתוחה של השכונה יתבטא גם בפארק ירוק רחב ידיים שיהיה משותף לראשון לציון ובאר יעקב. השכונה מוקמת בסמוך לצירי תנועה מרכזיים- כבישים 431 וכביש 6.

 

יו"ר קבוצת More חנן מור: "אחריות הקבוצה היא במציאת פתרונות דיור איכותיים לזוגות צעירים ומשפחות צעירות במיקומים מובילים ומחירים אטרקטיביים תוך הקפדה על בנייה איכותית ואחראית. בתוך כך אנחנו גם מגשימים את תפיסת הקבוצה – ייזום ובנייה של מתחמי מגורים המשלבים יחד מגורים מסחר, פנאי ותעסוקה".

 

טל הרשקוביץ, מנכ"ל תדהר בנייה ומשנה למנכ"ל קבוצת תדהר: "אני שמח על שיתוף פעולה ראשון בין קבוצת תדהר לקבוצת More. מדובר בשיתוף פעולה אסטרטגי שיוליד שלושה מגדלי מגורים רבי קומות במיקום מעולה, ברמת הגימור הגבוהה ביותר ובסטנדרט הבלתי מתפשר שרק תדהר בניה יודעת להציע."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה