מלם תים חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת Couchbase

Couchbase מספקת בסיס נתונים לסביבות מרובות עננים ועד למכשירי הקצה; מלם תים בחרה ב- Couchbase לשיפור תהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית

חדשות ספונסר 07/09/2020 12:40

א+א-

קבוצת ה- IT מלם תים חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת Couchbase, ספקית מסד נתונים NoSQL ותייצג את פתרונותיה בישראל. בין לקוחותיה הגדולים של Couchbase ברחבי העולם ניתן למנות חברות כגון:eBay, LinkedIn, Marriot Tesco, United ועוד ובישראל: אמדוקס, מכבי שרותי בריאות, צה"ל, LivePerson ועוד.

 

מלם תים מספקת פתרונות IT לארגונים בישראל ובחרה ב- Couchbase להיות פלטפורמת הנתונים של לקוחותיה בכלל ולשיפור תהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית בפרט.

 

שלא כמו בסיסי נתונים NoSQL אחרים, Couchbase מספקת בסיס נתונים לסביבות מרובות עננים ועד למכשירי הקצה, המציע יכולות של גמישות, זמינות ושרידות הנדרשות עבור יישומים עסקיים קריטיים.

 

 Couchbase פועלת בסביבות דינמיות, בכל סוגי העננים, אם בניהול הלקוח (customer-managed), בניהול מלא כשירות, או בהתקנה מקומית (on-Perm). Couchbase בנויה בסטנדרטים פתוחים, תוך שילוב בין יתרונות ה- NoSQL, ביחד עם העוצמה של SQL המוכר, המפשטים את המעבר ממסדי נתונים מבוססי SQL (rational).

 

ליאור טגור, מנהל פעילות ישראל ורוסיה בחברת Couchbase: "אנחנו שמחים על הצטרפות מלם תים למשפחת השותפים שלנו, שמתרחבת במהירות. כשותפה לפתרון, מלם תים תסייע לקדם את הצלחת הלקוחות הקיימים ותפתח את הדלת עבור פתרונות Couchbase ללקוחות חדשים. אנו נרגשים מהצמיחה העסקית המשותפת שלנו בישראל".

 

זאב גל צור, מנהל תים תוכנה - חטיבת פתרונות התוכנה במלם תים: "ההכרזה על השותפות מעצימה את המחויבות של מלם תים ו- Couchbase לספק את הפתרונות והשירותים הטובים ביותר, המסייעים ללקוחות לעצב, לבנות ולנהל את פתרונות מסדי הנתונים, עם ביצועים גבוהים, זמינות והדרגתיות ועם TCO (Total Cost of Ownership) נמוך יותר". 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה