מתקפת סייבר על מערכותיה של טאואר

מערכות אבטחת המידע של החברה זיהו את האירוע והחברה עצרה חלק משרתיה וביצעה פעולות לעצירת הייצור בחלק ממתקני החברה

חדשות ספונסר 06/09/2020 09:26

א+א-

חברת טאואר סמיקונדקטור, הודיעה היום (א’) כי מערכות אבטחת המידע של החברה זיהו אירוע אבטחה בחלק ממערכות המידע שלה כתוצאה מאירוע סייבר. כצעד מניעתי עצרה החברה חלק משרתיה וביצעה פעולות יזומות לעצירת הייצור בחלק ממתקני החברה באופן מבוקר והדרגתי. 

 

מטאואר נמסר כי החברה דיווחה על המקרה לרשויות הרלוונטיות ועובדת בשיתוף פעולה עם רשויות אכיפת החוק וצוותי מומחים עולמיים, תוך תיאום מלא עם חברות הביטוח של החברה, על מנת להשיב את מערכותיה לפעילות סדירה בהקדם האפשרי.

 

עוד הוסיפה החברה בהודעתה לבורסה כי נקטה במספר צעדים על מנת למנוע התפשטות אירוע זה. בשלב זה לא קיימת הערכה לגבי מידת השפעתו בפועל. 

 

מכירות החברה ברבעון השני הסתכמו ב-310 מיליון דולר, בהשוואה ל-300 מיליון דולר ברבעון הקודם ו-306 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד. הרווח הנקי ברבעון השני של 2020 הסתכם ב-19 מיליון דולר, המייצג רווח בסיסי ומדולל למניה של $0.18, בהשוואה לרווח נקי בסך 17 מיליון דולר, המייצג רווח בסיסי ומדולל למניה של $0.16 ברבעון הקודם ובהשוואה ל-21 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד, המייצג רווח בסיסי ומדולל למניה של $0.20.

 

על פי התחזית שסיפקה החברה בעת פרסום הדוחות, המכירות לרבעון השלישי של שנת 2020 צפויות להסתכם בכ-320 מיליון דולר, עם טווח תחזית של 5% כלפי מעלה או מטה, המשקפת צמיחה הן לעומת הרבעון השני של 2020 והן לעומת הרבעון השלישי של 2019.

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה