פורסייט השלימה את פיתוח הגרסה המסחרית של תוכנת הכיול האוטומטי

החברה הגישה בקשה לרישום פטנט לתוכנת כיול עבור חיישני ראייה שנועדה לאפשר מיקום גמיש של חיישנים על גבי כלי רכב

חדשות ספונסר 02/09/2020 15:15

א+א- 1

חברת פורסייט הדואלית, העוסקת בתחום מערכות ראייה ממוחשבות לרכב, הודיעה היום כי השלימה את פיתוח הגרסה המסחרית של תוכנת הכיול האוטומטית שלה. בנוסף, החברה הגישה בקשה לרישום פטנט למשרד הפטנטים וסימני המסחר בארה"ב, המתייחסת לחידושים של החברה בתחום כיול חיישני רכב.

 

כיול חיישנים רציף חיוני ליצירת תפיסה מרחבית סטריאוסקופית תלת-ממדית מדויקת הנדרשת למערכות ראייה סטריאוסקופיות בטוחות ויציבות לכלי רכב. שגיאת כיול מתרחשת כאשר גורמים חיצוניים משנים את מיקום החיישנים ביחס אחד לשני. מערכת מכוילת באופן שגוי עלולה להוביל לתפיסה לא מדויקת של סביבת הנהיגה, להשפיע על מנגנון קבלת ההחלטות של הרכב ולסכן את חיי הנוסעים. המערכת של פורסייט מאפשרת כיול אוטומטי בין מערכות ראייה המורכבות ממגוון חיישנים, כגון מצלמות תרמיות (אינפרא אדום) ומצלמות אור-נראה.

 

פתרון התוכנה של החברה נועד להבטיח שהחיישנים יישארו מכוילים ללא קשר לתצורתם או למיקומם על גבי הרכב. דבר זה יאפשר ליצרני הרכב מיקום גמיש של חיישנים, בין אם על בסיס קשיח ובין אם כיחידות נפרדות, תוך הקפדה על תפיסה מרחבית מדויקת ושיפור יכולות הגילוי של החיישנים.

 

"השלמת פיתוח הגרסה המסחרית של תוכנת הכיול האוטומטי הקניינית שלנו הינה אבן דרך חשובה עבור החברה, ותאפשר לנו להציע תוכנה זו כמוצר נפרד", אמר חיים סיבוני, מנכ"ל פורסייט. "הפתרון שלנו מתאים לרכבים פרטיים, ליצרני כלי רכב כבדים ולספקי משנה (Tier One) המעוניינים לשפר את מערכות הראייה הסטריאוסקופיות שלהם."

 

פורסייט הגישה שתי בקשות רישום פטנט נוספות המתייחסות למערכות מצלמות מרובות חיישנים. בקשת רישום הפטנט הראשונה מאפשרת כיול חוזר ויציב ובדיקות אופטיות למערכות ראייה המורכבות הן ממצלמות אור-נראה והן ממצלמות תרמיות (אינפרא אדום) על מנת להבטיח דיוק חיישנים. בנוסף, מאפשרת המערכת מיזוג חיישנים לכל מערכות ההדמיה לאורך הספקטרום של מצלמות אור-נראה ומצלמות אינפרא אדום ארוך טווח.

 

בקשת רישום הפטנט השנייה מאפשרת הערכה בזמן אמת של איכות המידע המגיע מכל מערכת חיישנים, ומאפשרת יכולות מיזוג חיישנים חכמות וצמצום משמעותי של משאבי החישוב הנדרשים של המערכת.

חדשות ספונסר

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    תובנה... |35|

    הגאפ ב FRSX בשער 95 נסגר והמניה השתחררה ולו זמנית בכדי לשנות כיוון. הגאפ במניה בארץ בשער 65 חבל ולא נסגר היום טרם ההודעה. הגיעו כמעט... רק הסכמים חוזים והכנסות.... בדרך הנכונה. הצלחות |64|
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    boltrade 02/09/2020 15:31