עליות שערים בתל אביב, טבע מטפסת 3.4%

תל אביב 35 עולה 0.54%; פתאל יורדת 1.75% אחרי הדוחות; חלל נופלת 4.8%; מגמה מעורבת באירופה, דקס עולה 1.15%; החוזים העתידיים נסחרים בעלייה של עד 0.9%

מערכת ספונסר 01/09/2020 10:35

א+א-

הבורסה המקומית נפתחה בעליות שערים, על רקע סגירת המסחר בוול סטריט במגמה מעורבת אמש. החוזים העתידיים בניו יורק מצביעים לפי שעה על עליות בפתיחה. הבורסות באירופה ננעלו אתמול באדום והמסחר באסיה מתנהל כעת במגמה מעורבת עם נטייה לעליות. יום המסחר בתל אביב ננעל אתמול בירידות שערים; מדד ת"א 35 ירד 1.12% ומדד ת"א 125 ירד 0.96%.

מניות הארביטראז’ חוזרות היום בפער שלילי בדולר רציף ובפער חיובי על מדד ת"א 35. מבין מניות המדד בולטות היום מניית נובה בפער שלילי של 2.53% ומניית אורמת טכנו בפער שלילי של 1.80%. מניית טבע חוזרת בפער חיובי של 3.27%, מניית פריגו בפער חיובי של 1.37%.

ישרכארט דיווחה הבוקר כי קיבלה מהממונה על שוק ההון אישור הנפקת רישיון סוכן-תאגיד לסוכנות ביטוח שבבעלותה המלאה. זאת במסגרת כניסתה של החברה לתחום הביטוח, כחלק מהאסטרטגיה העסקית. בהתאם לתנאי הרישיון, סוכנות הביטוח תהא רשאית לעסוק בביטוח כללי, ביטוח בריאות במוצרי נסיעות לחו"ל (אך לא ביטוח בריאות אחר) וביטוחי חיים למשכנתא.

 עמיר שיווק דיווחה כי הרווח הנקי הסתכם ברבעון השני ב - 6.6 מיליון שקל בהשוואה לרווח נקי של 7.2 מיליון שקל ברבעון המקביל. הכנסות החברה הסתכמו ברבעון השני בכ - 271.4 מיליון שקל, בהשוואה להכנסות של כ - 280 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.

קאנומד: ”בתוך תקופה של 4 חודשי פעילות, הרווח הגולמי - 2 מיליון שקל”. הכנסות בהיקף של כ - 5 מיליון שקל נרשמו מפעילות הקנאביס הרפואי. החברה מדווחת על תוצאותיה הכספיות למחצית, אך הכנסותיה מייצגות כרבעון, מאז הושלם המיזוג עם ביופארם.

 הכשרת הישוב מסכמת את הרבעון השני עם הפסד נקי בסך 19 מיליון שקל, לעומת רווח בסך של 25 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. ההכנסות ברבעון הסתכמו בכ - 72 מיליון שקל, לעומת כ - 88 מיליון שקל ברבעון המקביל בשנה שעברה.

 גילת עברה להפסד של 4.2 מיליון דולר ברבעון השני. ההכנסות ברבעון הסתכמו ב - 38.8 מיליון דולר בהשוואה ל - 59.7 מיליון דולר ברבעון השני של 2019.

אייסקיור: ההפסד הנקי ירד ל - 6 מיליון ₪ במחצית הראשונה של 2020. ההכנסות במחצית הסתכמו ב-6.4 מיליון ₪, למעלה מפי 3 מהתקופה המקבילה ב – 2019, וגבוהות מסך כל ההכנסות ב – 2019.

 אאורה דיווחה על עליה ברווח הנקי בחציון הראשון, ל - 15 מיליון שקלים. למרות משבר הקורונה החברה מכרה 164 יחידות דיור בחציון הראשון בדומה לשנה הקודמת.

הראל ביטוח מדווחת על עליה של כ - 47% ברווח הנקי ברבעון השני. הרווח הכולל הסתכם ב - 560 מיליון ₪; ירידה של כ - 4.5% בסך הפרמיות. התשואה על ההון עמדה על 34%.

 דלק קבוצה עברה להפסד של 326 מיליון שקל ברבעון השני. הכנסות הקבוצה ברבעון עמדו על כ - 1.94 מיליארד שקלים. הכנסות ממכירת הגז בישראל בניכוי תמלוגים עלו ב - 64%.

 להב אל.אר רשמה רווח נקי של 7.4 מיליון שקלים ברבעון השני. נכסי החברה עובדים במלואם עם שיעורי תפוסה וגבייה מלאים.

 רובוגרופ נהנית מהקורונה וזינוק נרשם בהכנסות וברווח בחציון הראשון. הכנסות החברה צמחו ל - 11 מיליון דולר עם רווח נקי של 1.2 מיליון דולר.

נקסט ג’ן: סנט-טק מדווחת על התקדמות בפיתוח בדיקת קורונה מהירה. החברה נערכת לבצע מחקרים קליניים נוספים בהקדם, הן על חולים סימפטומטיים והן על נשאים א-סימפטומטיים במטרה להדגים את יעילות המערכת בקבוצות מחקר אלו.

מינהל אוצרות הטבע: "התמלוגים למדינה הסתכמו ב - 480 מיליון שקל במחצית הראשונה לשנת 2020". סך התמלוגים שנגבו ממאגר תמר ירד בכ- 39.5% והסתכם בכ - 249 מיליון ₪. הסיבה: ירידת מחירי הגז הטבעי והנפט וירידה בכמות ההפקה ממאגר תמר, עקב ירידת ביקושים.

 לאומי שוקי הון מסקרת את פז ב”המלצת יתר”, במחיר יעד של 380 ש”ח למניה: "סוקאר מועמדת מעניינת לרכישת בית הזיקוק. המכירה בשפל המחזור הכלכלי בזיקוק אכן אינה מבטיחה מחיר אופטימאלי".

 אלביט מערכות אמריקה זכתה בחוזה מסגרת בסך 79 מיליון דולר. החוזה לאספקת רכיבים עבור רכבים קרביים משוריינים מסוג בראדלי, יבוצע על פני תקופה של חמש שנים.

לאומי שוקי הון מתמחר את מניית הפניקס ב - 24 ₪. אייל דבי, ראש דסק אנליזה בלאומי שוקי הון, על פרסום תוצאות רבעון 2 של החברה: "התוצאות היו צפויות להיות חזקות, אבל עוצמת הרווחיות שדווחה הפתיעה אותנו לטובה".

 בית שמש הודיעה על ירידה של כ - 70% ברווח הנקי, ל - 1.3 מיליון דולר. משבר הקורונה פגע גם בהכנסות, שירדו ל - 33.4 מיליון דולר ברבעון השני.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה