המלצות אנליסטים

לאומי פרטנרס נותנים אפסייד של 15% למניית מליסרון

"הפגיעה במהלך הרבעון השני בקצה הטווח התחתון של הערכות החברה, מדובר בהפתעה חיובית"; מחיר היעד נקבע על 156 ש"ח למניה

חדשות ספונסר 12/08/2020 12:30

א+א-

ברי גנדנשטיין, אנליסט בכיר בלאומי פרטנרס, מגיב הבוקר לפרסום דו"חות מליסרון, תוך עדכון מחיר היעד למניה ל-156 שקלים, המשקף אפסייד של כ-15% על מחיר השוק ומעדכן את ההמלצה ל"תשואת שוק"

 

גנדנשטין מסביר כי "מליסרון פרסמה אתמול את דוחות הרבעון השני שהציגו, כצפוי, ירידה משמעותית ב- NOI עקב ההקלות שניתנו לשוכרים במהלך הרבעון. היקף הפגיעה היה בטווח התחתון של הערכות החברה ומדובר בהפתעה חיובית.

 

עוד מציין גנדנשטיין כי "מנגד החברה מדווחת כי ישנם תתי ענפים אשר ממשיכים להציג פגיעה משמעותית בפדיונות. החברה נותנת הקלות נקודתיות בהתאם, כאשר המטרה שלה הינה לשמור על תפוסה גבוהה על חשבון פגיעה בגובה שכ"ד. החברה ביצעה הפחתה נוספת של שווי הנכסים, אך שוב בשיעור זניח."

 

עוד הוא מציין כי " החברה מדווחת על נתוני הפדיון של מרכזי המסחר העיקריים לחודשים מאי-יוני ביחס לתקופה המקבילה אשתקד, כאשר במרכזי הקניות הפתוחים מדובר על עליה משמעותית של כ-25% ובקניונים שונות גבוהה בין עליה של 8% לירידה של 9%. כמו כן, החברה מפרסמת את נתוני הפדיון של ענפים שונים כאשר, כצפוי, המזון ירד בשיעור חד (27%) ומנגד מוצרי החשמל עלו ב- 28%."

 

גנדנשטיין מתייחס גם למדיניות חלוקת הדיבידנד, "החברה החליטה שלא לחלק דיבידנד גם בגין רבעון זה, החלטה שאנו רואים באור חיובי לאור אי הוודאות הקיימת", ומסכם, "אנו לא רואים בשלב זה סיבות לשנות את תרחיש הבסיס שלנו ובהתאם לכך מעדכנים את מחיר היעד ל- 156 ₪ למניה. הפער בין מחיר המניה לשווי הכלכלי הינו כ- 15%, מעט מעל הפער ביחס לרוב חברות הנדל"ן המניב האחרות, כך שאנו קובעים את ההמלצה על תשואת שוק."

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה