הסבת מקצוע בגיל 50 - כך תלמדו מקצוע מבוקש בתקופת הקורונה

זה קורה לכולם אבל מבוגרים מתקשים להתמודד עם זה הרבה יותר – תקופת הקורונה הכניסה הרבה חוסר ודאות בחיים של רוב האנשים

תוכן מקודם 28/07/2020 11:10

א+א-

אין ספק שלצעירים יותר קל לעשות את השינויים המתבקשים ולתכנן מסלול מחדש. למבוגרים קשה יותר להתגבר על האבטלה כשמקום העבודה שלהם נסגר וסביר להניח שכבר לא ייפתח. מבוגרים לא יודעים בדרך כלל לאן יוכלו להמשיך משום שהם נמצאים בשלב שבו הם רוצים כבר להפסיק את הטלטלות שמאפיינות את השנים הראשונות שלהם וליהנות מפרי עמלם.

 

שינויים קורים

אנחנו חיים בתקופה שבה יש הרבה יותר שינויים מאשר חוו ההורים שלנו והוריהם לפניהם. כל האמירות והפתגמים מלאי החוכמה על בחירת נתיב בחיים ומאמץ והעבודה קשה כבר לא תקפים. הסבת מקצוע בגיל 50 עלולה לקרות גם אם עבדתם קשה מאוד והכל השתנה. חשבתם שבניתם לעצמכם קריירה ואז גיליתם שהמקצוע שלכם נכחד ולא בגלל קורונה אלא סתם משום שהומצאה מכונה. הדרך היחידה שנותרה למי שרוצה לשרוד היא להסתגל ולהמציא את עצמו מחדש.

 

לאן לפנות מעתה?

אם אתם אנשים שהצליח להבין את הלקחים החשובים ביותר בחיים שקשורים להסתגלות ולהתגמשות בדרך הארוכה, יש לכם אולי כמה לקחים וסיפורים שאחרים יוכלו למצוא בהם עניין. אולי אפילו יותר מכך, אם תשכילו ללוות אותם בדרך להשגת מטרה חדשה משל עצמם. לכם, לימודי קואצ’ינג יכולים להיות פתרון מעולה. כבר שנים רבות מקצועות האימון האישי על כל הגוונים שלהם הפכו למבוקשים מאוד. אנשים מבינים שאפשר לקחת בעיה ולנצל אותה כמנוף למציאת פתרון מצוין להמשך חייהם.

 

הייאוש אינו כורח

במקום להתייאש מהשינויים כדאי למנף אותם למציאת נתיב חדש שישלב את כל הידע שלכם בחיים עד כה. אתם יכולים למצוא את עצמכם כקואוצ’רים וזאת תהיה הסבת מקצוע בגיל 50 שתוכל לעזור גם לבני גיל זה או מבוגרים אחרים. אם לכם יש תקווה והצלחתם לעשות את השינוי, אין סיבה שאחרים לא יקבלו מכם הדרכה דומה ויצלחו את המשברים בחייהם באותה הצלחה. זה יכול להיות משבר בקריירה או משבר זהות אישי, ואתם יכולים לעזור להם.

 

קואצ’ינג מתחיל בכם

אם אתם החלטתם לא לוותר לעצמכם ולמשבר אתם יכולים לעבור תהליך אימון משל עצמכם תוך כדי לימוד מקצוע שיכול לפרנס אתכם. מלבד פריצת הדרך האישית שתעברו בעצמכם, תקבלו גם כלים לעזור לאחרים ולהרוויח כסף ואפילו ליהנות יותר מהקריירה הקודמת שלכם. הסבת מקצוע בגיל 50 יכולה לעזור לאנשים כמוכם ולמצוא קריירה מיוחדת במינה ומלאה סיפוק.

 

לימודי קואצ’ינג בדרך הבודהיסטית המסורתית

אפשר לפתח קריירה מצליחה בגיל 50, ללמוד קואצ’ינג ולעסוק בזה גם על פי המסורת הבודהיסטית ועל פי הזן. לימודים קורס קואצ’ינג בדרך הבודהיסטית הופכים את חוויית הלימוד למרתקת ועל בסיס 2500 שנה של לימוד ואימון המיינד של כל מאמן. אפשר למצוא קורס קואצ’ינג על פי הדרך הבודהיסטית בבית Become one.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה