מנעולן לכל מטרה

במקרים רבים שבהם אתם נתקעים מחוץ לדלת בגלל סיבות שונות רק מנעולנים מוסמכים יכולים לעזור לכם, וזאת נחמה

תוכן מקודם 06/07/2020 12:20

א+א- 3

 אין דבר יותר מעצבן מלגלות ששכחתם את המפתחות במשרד או במקום אחר ואינכם יכולים להיכנס לבית. זה קורה גם כשאתם הכי מסודרים בעולם ואין סיבה להרגיש רע עם עצמכם על השכחנות הזאת, רק להתקשר למי שיכול לעזור לכם וזה בדרך כלל מנעולן בתל אביב שזמין מסביב לשעון. זה השירות שהוא מעניק בשמחה לכולם.

 

מה עושים מנעולנים?

הם האנשים שמקבלים הסמכה לפרוץ מנעולים או להתקין אותם במקרה הצורך, וזה יכול להיעשות רק באישור המשטרה. ללא אישור ותעודת יושר אנשי מקצוע כאלה יכולים רק להתקין מנעולים אבל לא לשמש כפורצי מנעולים מוסמכים. התקנת מנעולים יכולה להיות מאוד מאתגרת וגם תיקון מנעולים ופתרון בעיות שיכולות לצוץ בכל מנעול ובכל דלת. היום אנחנו מוצאים את הצורך הזה גם אצל מי שיש לו מנעול חכם ומשוכלל ואפילו דיגיטלי, אבל המנגנון תמיד יהיה אותו מנגנון.

 

פריצת מנעולים באישור

מי שנתקע בלי מפתחות לעסק שלו או לאוטו יודע היטב שעבודת מנעולן בתל אביב חשובה מאוד לכל מי שזקוק לו מידית. זה יכול להיות באמצע מגרש חניה ליד רכב שנתקע בו המפתח והמנעול התעקם, וזה יכול להיות בגלל בית שגם בו יש תקלה. מלבד עבודות פריצה באישור אפשר להיעזר באנשי מקצוע מומחים אלה גם כדי להתקין מנעולים מתוחכמים כדי לשמור היטב על הרכוש שלכם. היום תוכלו ליהנות ממגוון גדול של היצע מנעולים מתוחכמים ומשוכללים שקשה לפרוץ.

 

טיפול בכספות

מנעולנים מוסמכים גם לטפל בכספות רבות ולכן יש מנגנוני נעילה מאוד מורכבים. יש צורך בהבנת החומרים והמנגנונים שמשתמשים בהם. למרות שמנעולים רבים נפתחים על ידי קוד ממוחשב המנעול עצמו בנוי בצורה מכנית רגילה שמוכרת ממנעולים פשוטים יותר. לכן כל מנעולן מוסמך שעבר הכשרה יכול לעזור לכם לפתוח כספות או לתקן את המנעולים שלהן במקרה הצורך. יש כספות רבות בבתים פרטיים ולכן הצורך בפתיחת כספת תקולה כזאת גדול מתמיד.

 

אמינות ואחריות

מנעולן שעובד מסביב לשעון יכול לחלץ אתכם בכל זמן, אם כי התעריף אמור להיות הוגן ולא לנצל לרעה את מצבכם. אתם יכולים לבקש הצעות מחיר אבל בשעת חירום בוודאי יהיה לכם פחות כושר מיקוח. דעו כי האמינות והאחריות של אנשי מקצוע בתחום זה נמדדות גם לפי המחירים ההוגנים שהם גובים ומשקפים גם את הזמינות שלהם וגם את האפשרות שלהם להגיע לכל מקום בתחום הפעילות שלהם.

 

התקנת מנעולים

לא משנה באיזו טכנולוגיה תבחרו כדי להתקין מנעולים, ודאו שמי שמתקין אותם הוא מנעולן מוסמך עם אישור. יש חשיבות רבה לכך שהאנשים שעובדים עם המנעולים במקומות הכי רגישים חייבים לשמור על אמינות גבוהה ולהצדיק את האמון שאנחנו נותנים בהם כלקוחות.

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  כתבה שתורמת

  כתבה בחלט תורמת לתוספת ידע,נהנתי לקרוא. לגבי מנעולים נוספים שאנו רואים שמתחדשים חדשות לבקרים כגון https://yossilock.co.il

  יועז 02/11/2020 13:32

 2. 2
  תודה אייל

  מקצוע של מלאכים תודה רבה אייל !! בנוסף ראיתי כתבה נחמדה על שגרת היום יום של המנעולנים ממליץ לקרוא: https://www.inn.co.il/News/News.aspx/437791

  יוסי 11/10/2020 17:33

 3. 3
  תודה אייל

  מקצוע של מלאכים תודה רבה אייל !! בנוסף ראיתי כתבה נחמדה על שגרת היום יום של המנעולנים ממליץ לקרוא: https://www.inn.co.il/News/News.aspx/437791

  יוסי 11/10/2020 17:24