בניית קישורים – למה לא כדאי לעשות את זה לבד?

מהם קישורים, למה בניית קישורים חשובה כל כך ולמי? את כל התשובות לשאלות אלו ועוד תוכלו למצוא בהמשך מאמר זה

תוכן מקודם 02/07/2020 11:48

א+א-

כדי נוכל להבין למה לא כדאי לבנות קישורים לבד, חשוב להבין מהם אותם קישורים ומהי מטרתם. אם כן, הקישורים נועדו לעזור במלאכת קידום אתרים בגישה האורגנית שאומרת, שכדי שאתר מסוים יקודם במעלה רשימת תוצאות החיפוש על פני אתרים אחרים, עליו להוכיח רלוונטיות לגולשים ואת זה ניתן לעשות על ידי שילוב של פעולות. על פעולות אלו נרחיב מיד אחרי שנסביר את החשיבות של הקידום.

 

הצורך בקידום אורגני

כדי שאתר יוכל לבלוט ולהיות נגיש לגולשים, עליו להופיע בראש רשימת תוצאות החיפוש או, לכל היותר, בהמשך הדף הראשון של התוצאות. זאת, משום שהגולשים סומכים על גוגל, שייתן להם את התוצאות הרלוונטיות להם ביותר כבר בהתחלה וככל שהם מתקדמים ברשימה, התוצאות פחות רלוונטיות עבורם. היתרון הגדול של הבחירה בקידום אורגני על פני הקידום הממומן הוא התוצאות שנשארות לטווח הארוך ובנוסף, גם העלויות הנמוכות יותר הן בעלות משקל כאשר מקדמי אתרים בוחרים בין שתי הגישות.

 

הפעולות הנחוצות בניית קישורים עם חברת BESTLINKS

כמובטח, זהו הזמן להסביר מהן אותם פעולות, שנדרשות כדי לבצע קידום אורגני. ובכן, הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לייצר תכנים מכל הסוגים ובעיקר תכנים טקסטואליים. בעוד שהתכנים הוויזואליים הולכים כולם אל האתר המקודם, התכנים הטקסטואליים נחלקים בין האתר המקודם לבין האתר לרוב מקדמי אתרים משתמשים בשירותים של חברת המציעות שירות קניית קישורים כמו חברת BESTLINKS, שיארח את הקישור היוצא אל האתר המקודם. חשוב לציין, שלקישורים אלו יש משקל גדול בקידום האורגני ולכן יש להתייחס אליהם בהתאם.

 

הטעויות הנפוצות

בקרב בעלי האתרים יש שתי טעויות נפוצות, שיכולות לעכב את מלאכת הקידום ולייצר הרבה מאוד תסכול. הראשונה היא שיש נטייה לחשוב, שקידום אורגני הוא עבודה קלה שאפשר לעשות לבד והשנייה היא המחשבה, שהוא מייצר תוצאות מהירות. אבל האמת היא, שהקידום האורגני הוא מאוד מורכב והוא דורש הרבה עבודה והרבה מאוד סבלנות.

 

אז למה לא כדאי לבנות קישורים לבד?

אם אמרנו, שקידום אורגני הוא דבר מורכב חשוב להבין, שכדי לעשות אותו נכון ובאמת להגיע לתוצאות הרצויות עם הזמן, חשוב לדעת איך האלגוריתם של גוגל עובד, עד כמה שאפשר כשהוא נמצא תחת מעטה הסודיות שהוא נמצא תחתיו, ולפעול בהתאם והדבר נכון גם לגבי בניית קישורים.

 

כלומר, גם אם אתם יודעים בדיוק איך לבצע בניית קישורים מבחינה טכנית, חשוב לדעת גם איפה כדאי להציב אותם. למעשה, הכנסת קישור לאתר לא מתאים או לדף לא מתאים באופן ספציפי לצורך של האתר המקודם, עלול אף לגרום ליותר נזק מאשר תועלת מבחינת הקידום! היות שכך, ההמלצה הגורפת היא להשקיע את המשאבים הנדרשים ולהיעזר באנשי מקצוע מנוסים, שיעשו עבורכם עבודה מקצועית.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה