רונן שור, מנכל דולומיט ואקסל קרדיט: יח"צ

אקסל סולושנס תשמש כאינטגרטורית ונציגה של BBT.live בישראל

החברה חתמה על הסכם שיתוף פעולה להפצה בלעדית של טכנולוגיית ה-SD-WAN האלחוטית

חדשות ספונסר 01/07/2020 12:12

א+א- 2

אקסל סולושנס חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי להפצה בלעדית של מוצרי BBT.live. אקסל תשמש כאינטגרטורית והנציגה של BBT.live בישראל, שלה מוצר טכנולוגי מתקדם, במקביל להפצה ולוקליזציה של התקנים ניידים ובכלל זה ציוד סלולארי, אינטגרציה של תוכנות ופתרונות ענן, הפצה ואינטגרציה של ציוד רשת כולל.

 

BBT.live מפתחת פלטפורמת תמסורת אלחוטית מתקדמת. פלטפורמת תוכנה זו מבוססת על SD-WAN אלחוטי. החברה הוקמה בשנה שעברה כחברת spin-off חדשה מתוך חברת ביפר, לאחר שב- 4 השנים האחרונות היא פיתחה את הפלטפורמה.

 

לאחרונה החברה הפכה לחברה עצמאית, לאחר שהשלימה מהלך של רכישת הניהול בדרך של - management buyout (MBO) יחד עם קבוצת משקיעים, בראשותו של משה לוינסון, לשעבר סמנכ"ל בכיר ב-Beeper Communication.

 

BBT.live נכנסת לשוק כספקית של פתרונות טכנולוגיה אלחוטית SD-WAN, אותה היא מפתחת, מעצבת, מהנדסת ומייצרת. הפתרונות שלה המשרתים בסיס לקוחות משמעותי, מבוססים על הטכנולוגיה שלה, המוכרת על ידי רשות מרכז החדשנות (משרד המדען הראשי) ועל ידי קרן BIRD (מחקר ופיתוח תעשייתי דו-לאומי), תחת שותפות דו-צדדית בין ישראל למחלקה לביטחון פנים בארה"ב.

 

"שיתוף פעולה זה הינו במסגרת בחינה מתמדת של טכנולוגיות חדשניות של הדור הבא שעשויות להעשיר את היכולת של לקוחותינו, ולשתף פעולה עם ספקים מובילים כדי לשווק את מוצריהם, את הפתרונות והתוכנות שלהם עבור תעשיית התקשורת העולמית ו- BBT מתאימה לשאיפות שלנו." אומר רונן שור מנכ"ל אקסל.

 

בין השירותים שמציעה - BBT.live שידור חדשות, הזרמת אתרים, אכיפת חוק, שירותי בריאות, ביטחון הציבור, יישומים צבאיים ועוד. לקוחותיה כוללים את עיריית תל אביב, סלקום ופיקוד העורף הישראלי.

 

משה לוינסון, מנכ"ל חברת BBT, אמר, כי "אנו שמחים לחשוף את שיתוף הפעולה שלנו עם אקסל ולספק לשוק הישראלי פתרונות מתקדמים, כאשר אקסל תשמש כאינטגרטור מוביל שלנו בפתרון חדשני זה."

 

פעילות קבוצת אקסל סולושנס כוללת ייבוא, הפצה ואינטגרציה של מוצרים ושירותים מבוססי טכנולוגיות מתקדמות בתחום הטלקומוניקציה ובכלל זה מוצרים לרשתות תקשורת קווית, אלחוטית ואופטית, מוצרים לתקשורת סלולארית, מוצרי אינטרנט של דברים ("IOT") ,שירותי אבטחת מידע ושירותי ענן. בין לקוחות החברה נמנות כל חברות התקשורת בישראל.

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  חברה מאוד מעניינת, השקעתי בה. פוטנציאל מעולה, מספר תחומי התמחות ממוקדים, ולקוחות רצינים: חברות הסלולר, בזק, חברות ענן ועוד.

  BOSOF 01/07/2020 19:05

 2. 2
  שתגיע לשמים מעכשיו

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  superman274 01/07/2020 13:22