חדשות וול סטריט ושווקי העולם category name

PVH Corp: דניאל גריידר פורש מתפקידו כמנכ”ל טומי הילפיגר גלובל ו-PVH אירופה

זאת לאחר 23 שנים בתפקידי ניהול שונים בארגון. מרטין הגמן יחליף את גריידר ויהיה המנכ"ל החדש של טומי הילפיגר גלובל ו-PVH אירופה

מערכת ספונסר 03/06/2020 16:55

א+א-

PVH Corp, בעלי מותגים בכללם TOMMY HILFIGER ו-CALVIN KLEIN, הודיעה היום שדניאל גריידר פורש מתפקידו כמנכ"ל טומי הילפיגר גלובל ו-PVH אירופה אחרי 23 שנים בתפקידי ניהול שונים בארגון, ויעזוב את החברה כדי לעסוק בעניינים אחרים. מרטין הגמן יחליף את גריידר ויהיה המנכ"ל החדש של טומי הילפיגר גלובל ו-PVH אירופה, באופן מיידי.

הגמן הוא כעת סמנכ"ל התפעול של טומי הילפיגר גלובל ו-PVH אירופה וסמנכ"ל הכספים של טומי הילפיגר גלובל, ואחראי על התפעול, הכספים, השינוי העסקי הדיגיטלי, הטכנולוגיה, הפיתוח העסקי ותוכנית הקיימות הגלובלית של טומי הילפיגר. יש לו ותק של 12 שנים בצוות ההנהלה של טומי הילפיגר ומילא תפקיד בהתרחבות הגלובלית ובאסטרטגיית הצמיחה.

"טומי הילפיגר גלובל ו-PVH אירופה נכנסו לשנה הזאת באותו מסלול הצלחה שהיו בו, עם מגמות חזקות במכירות ושיפור במודעות למותג, וחיבור עם הצרכנים", אמר מני צ’יריקו, יו"ר ומנכ"ל, PVH Corp. "דניאל תמך בהגדלת היכולות החדשניות שלנו והרחבת ההגעה של טומי הילפיגר ברחבי העולם, וכל הזמן דחף להלך מחשבה שמתרכז בצרכן, מתמקד בדיגיטל ובר קיימא, תוך בנייה צוות הנהלה מאוד חזק".

"אלו היו 23 שנים בלתי רגילות", אמר גריידר. "כשאנו באמצע השינוי העצום בענף שלנו, אנחנו מוצאים את עצמנו במצב ייחודי לחולל שינוי שלדעתי ישגר אותנו לעידן חדש של המותג".

"האמונה שלי וההתלהבות לגבי העתיד של המותג שלנו מעולם לא היו חזקות יותר", אמר טומי הילפיגר והוסיף: "המתנות הכי גדולות של דניאל לארגון שלנו היו החיבור החזק יותר של המותג עם הצרכנים שלנו ובניית תרבות בתוך הארגון שמוקדשת להישארות בחוד החנית של המוצר, החדשנות והתרבות. מרטין היה במסע הזה, וביחד אנחנו נמשיך לכתוב את העתיד של המותג שלנו, יחד עם השותפים והצרכנים שלנו ברחבי העולם".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה