חדשות וול סטריט ושווקי העולם category name

בומברדייה משלימה את המכירה של תוכנית המטוסים האזוריים סדרה CRJ ל-Mitsubishi Heavy Industries

לבומברדייה, שהמטה שלה במונטריאול, קנדה, יש אתרי ייצור והנדסה ב-25 מדינות. מניות החברה נסחרות בבורסה לניירות ערך של טורונטו

מערכת ספונסר 01/06/2020 16:52

א+א-

בומברדייה אישרה היום את המכירה עליה הודיעה בעבר, של תוכנית המטוסים סדרה CRJ ל-Mitsubishi Heavy Industries תמורת תשלום במזומן של כ - 550 מיליון דולר, בכפוף להתאמות אחרי הסגירה ונטילת חבויות על ידי MHI שקשורות לערבויות אשראי וערך שיורי וסובסידיות חכירה שמסתכמות ב-200 מיליון דולר בערך. לפי ההסכם, זכות ההנאה נטו של החברה בתוכנית האיגוח של המטוסים האזוריים (RASPRO), שמוערכת ב-170 מיליון דולר בערך, הועברה ל-MHI.

באמצעות המכירה הזאת, MHI רוכשת את פעילויות התחזוקה, תמיכה, שיפוץ, שיווק ומכירות של מטוסי סדרת CRJ, כולל רשת השירותים והתמיכה הקשורה שנמצאת במונטריאול, קוויבק ובטורונטו, אונטריו, ואת מרכזי השירות שלה שנמצאים בברידג’פורט, וירג’יניה המערבית וטוסון, אריזונה, וגם את תעודות הסוג.

בומברדייה תמשיך לספק רכיבים וחלפים ותרכיב את 15 מטוסי CRJ הנותרים שבצבר ההזמנות נכון ל-31 במרץ 2020 בשם MHI עד המסירה המלאה של צבר ההזמנות הנוכחי, שצפויה במחצית השנייה של 2020.

בומברדייה משאירה חבויות מסוימות המהוות חלק מערבויות האשראי והערך השיורי המסתכמות ב-288 מיליון דולר נכון ל-31 במרץ 2020. הסכום הזה ברובו קבוע ולא נתון לשינויים עתידיים בשווי המטוסים ובעיקר ישולם על ידי בומברדייה בארבע השנים הבאות.

לבומברדייה, שהמטה שלה במונטריאול, קנדה, יש אתרי ייצור והנדסה ב-25 מדינות וגם תיק רחב של מוצרים ושירותים לשוקי התעופה העסקית, התעופה המסחרית והתחבורה המסילתית. המניות של בומברדייה נסחרות בבורסה לניירות ערך של טורונטו (BBD). בשנת הכספים שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2019 בומברדייה רשמה הכנסות של 15.8 מיליארד דולר.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה