טקס חילופי שרים התקיים היום במשרד האוצר

שר האוצר הנכנס ישראל כ"ץ: "זו תהיה כלכלה של אחדות"; שר האוצר היוצא משה כחלון: "שמח שנשארתי נאמן לתפיסת העולם שלי"

חדשות ספונסר 18/05/2020 11:27

א+א-

במשרד האוצר התקיים הבוקר (ב’) טקס חילופי שרים במעמד שר האוצר הנכנס, ישראל כ"ץ ושר האוצר היוצא, משה כחלון.

 

 שר האוצר הנכנס, ישראל כ"ץ: "המשרד הזה הוא משרד המשרדים. הציבור באחריותנו על כל גווניו. נעשה הכל כדי להקל על הציבור. זאת תהיה ממשלה חזקה מבחינת היכולת שלה להחליט, ואני בהחלט מדבר על כלכלה בסימן אחדות. לא יהיו בה גוונים או חשיבה מפלגתית, אלא הצעדים שנחליט עליהם יצטרכו לכלול את כל חלקי הציבור. כלכלה שתתניע את המשק אחרי כל מה שקרה. 

 

משה אני רוצה להודות לך באופן אישי על החברות שלא נגמרת, על תרומתך ועל מה שעשית במשרד הזה, טיפלת בציבורים שלא טיפלו בהם קודם. תודה רבה עד כה והרבה הצלחה בעתיד".

 

שר האוצר היוצא, משה כחלון: "היום לפני חמש שנים בדיוק עמדתי כאן במקום הזה, ואמרתי משפט שרבים ביקרו אותי עליו. אמרתי שכלכלה זה לא רק מספרים ושורות אקסל. כלכלה זה אנשים. אמרתי שכלכלה נועדה לשרת את האזרחים ולא האזרחים נועדו לשרת את הכלכלה.

 

היום, חמש שנים לאחר מכן, אני שמח לעמוד כאן ולומר בגאווה שלאורך כל הדרך נשארתי נאמן לתפיסת העולם הזו. ראיתי לנגד עיני את אותם אזרחים, שעבדו קשה, שילמו מסים, עשו מילואים וחשבו שהמדינה שכחה אותם. ראיתי זוגות צעירים שנחנקו תחת יוקר המחיה ורכישת דירה נראתה עבורם חלום בלתי אפשרי. ראיתי אותם בכל רפורמה, בכל חוק, בכל החלטת ממשלה ותמיד בחנתי את הדברים בשאלה אחת פשוטה- האם זה טוב עבורם.

 

ישראל, אתה מגיע כשר ותיק, אתה תמשיך להוביל. יש לך את הצוות מהטובים שיש למדינת ישראל. אין יותר טובים מהם. אנשי מקצוע, איכותיים, אידאליסטים מסורים. הייתה לי זכות אדירה להיות כאן. לא הרבה זוכים בכך. אני יוצא למגזר הפרטי שמח וטוב לב, עם עשיה מדהימה לאורך כל הקדנציה שלי עוד מהיותי ח"כ- ורוצה להגיד תודה על כל דקה וכל רגע".

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה