חברת מיט-טק, העוסקת בפיתוח בשר נקי באמצעות הדפסת תאי גזע, דיווחה אמש על השלמת גיוס בסך של כ-7.8 מיליון שקל, במסגרת הנפקה פרטית של מניות וכתבי אופציה לגופים מוסדיים.

 

את ההנפקה הובילה חברת החיתום סייבל שוקי הון והשתתפו בה בתי ההשקעות מור, פסגות, תכלית (מבית מיטב דש), איילון וסייבל השקעות, כאשר כל יחידה מוצעת כללה מניה וכתב אופציה לשלוש שנים, במחיר של 1.9 ₪ ליחידה (המהווה את מחיר המניה הממוצע בשלושים הימים שקדמו לגיוס). מחיר השוק של מניית מיט-טק בעת סגירת ההנפקה עמד על 2.2 ₪.

 

תמורת הגיוס המיידית מסתכמת בכ-7.8 מיליון שקל, ועשויה לגדול בעתיד, ככל וימומשו כתבי האופציה שהנפיקה החברה. גיוס זה מצטרף להשקעה של 1 מיליון דולר שגייסה החברה מיו"ר המכהן של החברה מר סטיב לוין וכן אם.די.פרימום. הגיוס מהגופים המוסדיים נועד בין היתר להאצת פעילות הפיתוח של החברה.

 

החברה רואה בהשלמת הגיוס, הבעת אמון מצד הגופים המוסדיים המובילים בישראל אשר מהווה חיזוק מעמדה כחברה מובילה בתחום הפיתוח של מוצרי בשר מתורבת.

 

לאחרונה דיווחה החברה על השלמת ניסוי במסגרתו הצליחה להפוך תאי גזע אותם היא מפיקה לתאי שומן היוצרים את רקמת השומן בבשר המודפס שמפתחת החברה. מיט טק נסחרת בתל אביב לפי שווי שוק של 126 מיליון ₪, וב-30 הימים האחרונים זינקה בכ-40%.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש

  • 1