אורן הוד, משנה למנכל וסמנכל תפעול בגזית גלוב<br>קרדיט: כרמל שירן
אורן הוד, משנה למנכל וסמנכל תפעול בגזית גלוב קרדיט: כרמל שירן

חברת הנדל"ן גזית גלוב של חיים כצמן מודיעה היום על הצטרפותו של אורן הוד להנהלה הבכירה של החברה כמשנה למנכ"ל וסמנכ"ל תפעול (COO). במסגרת תפקידו ירכז הוד את הפעילות התפעולית של הקבוצה בדגש על אירופה וישראל, וכן יתרום מניסיונו העשיר בייזום, השבחה ופיתוח של נדל"ן מניב, לרבות מגורים להשכרה, משרדים ומסחר בכל אזורי הפעילות של הקבוצה.

 

בעשור האחרון שימש הוד כמנכ"ל חברת אפריקה ישראל מגורים בע"מ, ולפני כן שימש במשך חמש שנים כסמנכ"ל הנדסה בחברת נווה מקבוצת נכסים ובניין של IDB. הוד הוא מהנדס אזרחי, BSc. בוגר הטכניון.

 

חיים כצמן, סגן יו"ר הדירקטוריון ומנכ"ל החברה: "אני מברך על הצטרפותו של אורן להנהלה הבכירה של גזית. תפקיד המשנה למנכ"ל ו-COO הינו תפקיד חשוב בקבוצה, ומאפשר לנו לעבות את ההנהלה הבכירה והמצומצמת של החברה, בעיקר בשים לב לשינויים האסטרטגיים והמבניים שהקבוצה עברה ועוברת בשנים האחרונות, הגידול באחזקות הישירות של הקבוצה בנכסים, הכניסה המתוכננת לתחום הנדל"ן למגורים להשכרה והגדלת היקפי הבנייה המתוכננת בקבוצה.

 

חשיבות התפקיד מתחדדת לאור כל האתגרים העומדים בפנינו בימים אלה. לאורן יש ניסיון עשיר בתחומי העיסוק של הקבוצה, לאור ניסיונו רב השנים בחברות נדל"ן מובילות בשוק הישראלי, ואין לי ספק שהוא יוכל לתרום מניסיונו בתחומי הבנייה בכלל, והבנייה למגורים בפרט, כמו גם בשאר תחומי הפעילות של החברה."

 

אורן הוד: "אני שמח להצטרף לקבוצת גזית גלוב, חברת נדל"ן גלובאלית ובעלת מוניטין של שנים, המשמשת דוגמא בתחומי עיסוקה, ושמח לתרום מניסיוני הרב בתחומי הנדל"ן והתפעול לקבוצה בכל אזורי פעילותה. אני נכון לקראת האתגרים הניצבים בפני כולנו בימים אלה, ומודה לדירקטוריון החברה על האמון וההזדמנות להיות חלק מסיפור ההצלחה של גזית גלוב."

 

הוד יכנס לתפקידו בחברה במהלך יוני 2020, לאחר שיסיים את תפקידו הנוכחי.

 

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש