קנדוק חתמה על הסכם נוסף להגדלת כושר הייצור

ההסכם במסגרת היערכותה של אינטרקיור להרחבת הפעילות בארץ ובעולם; ההתקשרות ל-24 חודשים על שטח הפרחה של 1.5 דונם

חדשות ספונסר 07/04/2020 13:37

א+א- 4

חברת אינטרקיור מודיעה כי קנדוק, החברה הבת בבעלות מלאה, חתמה על שיתוף פעולה אסטרטגי נוסף להגדלת כושר הייצור לצורך אספקת מוצרים באיכות GMP לקהל מטופליה ולהגדלת נתח השוק בהתאם לאסטרטגיית הצמיחה.

 

זהו ההסכם הרביעי בישראל עליו חותמת קנדוק עם תאגיד מורשה מטעם היחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות ומצליחה בדרך זו להגדיל את כושר הגידול והייצור העומד לרשות החברה עם אפשרות להגדלות עתידית נוספות.

 

באמצעות שיתופי פעולה אלו, לצד ייצור בתפוקה מלאה באתר הצפוני והפעלתו הקרובה של מתחם הייצור הדרומי של קנדוק בישראל, אשר במימוש מלא הינו מהגדולים בעולם, נערכת קנדוק במענה לגידול החד בביקושים לקנאביס רפואי בארץ ובעולם ומבטיחה לעצמה גמישות עסקית אופטימאלית עם קבלת אישור הייצוא מישראל.

 

קנדוק חתמה לאחרונה על הסכם אסטרטגי עם Tilray, אחת מחברות הקנאביס הרפואי הגדולות בעולם, לייבוא וייצוא קנאביס רפואי המבטיח לחברה בלעדיות ל-7.5 שנים על שיווק מוצרי Tilray בישראל. שיתוף פעולה אסטרטגי זה עשוי לאפשר לקנדוק לראשונה גישה לשווקים בינלאומיים חדשים בהם פעילה Tilray, בכ-15 מדינות. לנוכח הביקוש הגובר למוצרי קנאביס רפואי באירופה, מגדילה קנדוק בהתמדה את כושר הייצור שלה.

 

במקביל, חתמה לאחרונה קנדוק על הסכם אסטרטגי בישראל עם רשת סופר-פארם, במסגרתו היא מוכרת את מוצריה ב- 41 בתי מרקחת המורשים למכירת קנאביס רפואי של הרשת. סופר פארם התחייבה במסגרת ההסכם לרכוש מקנדוק 10 טון מוצרי קנאביס רפואי בתקן GMP לתקופה של 3 שנים. 

 

הסכם שיתוף הפעולה החדש, אשר ייכנס לתוקפו מידית, יאפשר גידול וייצור של קנאביס רפואי במתקן גידול של התאגיד המורשה הממוקם באזור עמק חפר. במסגרת ההתקשרות, קנדוק תספק לתאגיד המורשה ייחורים בתקן IMC-GAP בהתבסס על הגנטיקה הייחודית של קנדוק והתאגיד המורשה יגדל את הייחורים בהתאם לייעוץ המקצועי של קנדוק. תוצרת הגידול תימכר במלואה לקנדוק, במחיר מוסכם שנקבע במסגרת ההתקשרות.

 

התוצרת הסופית תימכר לקנדוק כשהיא במצב של תפרחת יבשה לאחר ביצוע טרימינג וייבוש במתקן הייצור (Post-Harvest) של התאגיד המורשה. התוצרת הסופית תהא כפופה לעמידה בדרישות האיכות של קנדוק ודרישות תקן IMC-GAP של היק"ר.

 

ההתקשרות עם התאגיד המורשה הינה למשך תקופה של 24 חודשים על שטח הפרחה מינמאלי  של כ-1.5 דונם נטו עם אפשרות להגדלת שטחי ההפרחה בהסכמת הצדדים.

4 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  תודה .לא הייתי מול מסך.

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  cristoper 07/04/2020 16:25

 2. 2
  צודק, מצד שני אולי זה הזמן לקחת ממנו ?

  בכל מקרה שווה לדעתי לעקוב.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  יא 07/04/2020 14:15

 3. 3
  יש שם משחרר חזק...פסימי מאוד...תזהר

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  mobarak11 07/04/2020 14:01

 4. 4
  הגדלתי אינטרקיור.אתמול לקחתי מנה

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  cristoper 07/04/2020 13:53