פנאקסיה גייסה 2.77 מיליון ₪ בהובלת עמוס לוזון

ההשקעה היא חלק מהרחבת גיוס ההון שהושלם במרץ ומסתכם בסך של כ-25.8 מיליון ש"ח, כולל אופציה להשקעת 6 מיליון ש"ח מבעלי השליטה ומשקיעים נוספים

חדשות ספונסר 07/04/2020 10:09

א+א-

חברת הקנאביס הרפואי פנאקסיה מדווחת היום על הרחבת גיוס ההון אותו השלימה במרץ האחרון, עם השקעה בסך כולל של כ- 2.77 מיליון ש"ח, באמצעות הקצאה פרטית של מניות חסומות וכתבי אופציה לקבוצת משקיעים בהובלת מר עמוס לוזון.

 

מר לוזון, הנמנה על משקיעיה הוותיקים של פנאקסיה ישראל והשתתף בגיוס ההון במסגרת השלמת מיזוג פנאקסיה להרודיום באוקטובר האחרון, ישקיע במסגרת הגיוס סך של כ- 1.86 מיליון ש"ח.

 

ההקצאה הינה לפי מחיר של 2.77 ש"ח למניה, המשקף דיסקאונט של כ- 21.4% על מחיר הסגירה האחרון של המניה (3.21 ש״ח), ודיסקאונט של כ- 10% על מחיר הסגירה של המניה ב- 31 במרץ 2020, ערב אישורה בדירקטוריון. בנוסף הוקצו למשקיעים כתבי אופציה למניות ביחס כיסוי של 80%, ללא תמורה, הניתנים למימוש למניות למשך 3 שנים, במחיר מימוש של 4 ש"ח למניה.

 

בכך מסתכם היקף גיוסי ההון של החברה ממרץ ועד כה בסך של כ- 25.8 מיליון ש"ח, כולל הקצאה פרטית של מניות וכתבי אופציה למור בית השקעות ומשקיע מסווג נוסף תמורת סך של כ- 17 מיליון ש"ח, וכן אופציה חד צדדית מבעלי השליטה ומשקיעים בבעלת השליטה, להשקעה בסך של לפחות 6 מיליון ש"ח נוספים תמורת מניות וכתבי אופציה בתנאים דומים.

 

כאמור בין המשקיעים: יו"ר דירקטוריון פנאקסיה ישראל-מר יונתן קולבר, מנכ"ל החברה-ד"ר דדי סגל, מנהל העסקים הראשי-עו״ד אסי רוטברט, סמנכ״ל טכנולוגיות-ד״ר ערן גולדברג, מר רן נוסבאום, וקבוצת משקיעים זרים וישראלים נוספים. מימוש ההתחייבות הינו בכפוף, בין היתר, לאישור אסיפת בעלי המניות של פנאקסיה ישראל. 

 

תמורת הגיוס תשמש את החברה למימוש תוכניותיה האסטרטגיות, בדגש על התחלת פעילות ייצוא, שיווק ומכירות באירופה. השלמת הסכם ההשקעה כפוף להתקיימות תנאים דרושים בהסכמים מסוג זה.

 

ד"ר דדי סגל, מנכ"ל פנאקסיה, מסר: "על רקע הסכמי ההפצה באירופה והגידול הצפוי בהכנסות עליהם דיווחה פנאקסיה, הרחבת הגיוס מהווה הבעת אמון חשובה נוספת בחברה ובתעשיית הקנאביס הרפואי מצד מר לוזון, שהינו משקיע ותיק בחברה. גיוס זה מחזק את איתנותנו הפיננסית לקראת התחלת הייצוא ומימוש תוכניותינו לחדירה והתרחבות בשוק האירופאי במהלך שנת 2020, תוך המשך צמיחה בפעילותנו בישראל."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה