פנאקסיה צופה הכנסות של 11 מיליון ₪ ברבעון הראשון של 2020

מדובר בגידול של מעל ל-65% בהכנסות בהשוואה לרבעון האחרון של 2019 וגידול של מעל ל- 320% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד

חדשות ספונסר 06/04/2020 09:29

א+א-

יצרנית מוצרי הקנאביס הרפואי פנאקסיה, פרסמה היום צפי הכנסות ראשוני לרבעון הראשון לשנת 2020. על פי הערכות החברה, הכנסותיה המאוחדות (לא מבוקרות) לרבעון הראשון לשנת 2020 צפויות להסתכם בסך שלא יפחת מכ- 11 מיליון ש"ח, ומשקפות צמיחה עקבית בהכנסות זה רבעון עשירי ברציפות.

 

היקף ההכנסות המוערך ברבעון הראשון של 2020 מהווה גידול של מעל ל- 65% בהשוואה להכנסות הרבעון הרביעי של 2019, שהסתכמו בכ- 6.7 מיליון ש"ח. בהשוואה להכנסות הרבעון המקביל אשתקד, שהסתכמו בסך של כ- 2.6 מיליון ש"ח, משקפות ההכנסות לרבעון הראשון של השנה גידול של מעל ל- 320%.

 

ד"ר דדי סגל, מנכ"ל פנאקסיה ישראל, מסר: "אנו שבעי רצון מהמשך הצמיחה העקבית בהכנסות, כפי שבאה לידי ביטוי בתוצאות הרבעון הראשון של 2020 ומהגידול העקבי בפעילות החברה. אנו ממשיכים להעניק למטופלינו את השירות הטוב ביותר ולספק להם את המוצרים שלנו עד לבית הלקוח גם בתקופת משבר הקורונה.

 

לצד הגידול בשוק הישראלי, השגנו לאחרונה אבני דרך משמעותיות שמקדמות אותנו לקראת ייצוא ושיווק מסחרי לאירופה, ובראשן הישג שהוא פריצת דרך בתעשיית הקנאביס הרפואי – הסכם ראשון אי פעם לשיווק ומסחור מוצרי קנאביס רפואי כחלק מפורטפוליו תרופות רחב של חברת פארמה מובילה, עם שותפתנו חברת NEURAXPHARM האירופאית, שתשווק אותם בגרמניה ובמדינות נוספות.

 

אבן דרך חשובה נוספת היא הסבת המתקן של פנאקסיה במלטה למפעל ייצור ושיווק לאירופה כאלטרנטיבה זמנית עד לקבלת היתר ייצוא. שנת 2020 היא בהחלט שנה מלאת התפתחויות עבור פנאקסיה ואנו מצפים להתממשותן."

 

יצוין כי נתוני ההכנסות לרבעון הראשון של 2020 מבוססים בשלב זה על הערכות הנהלה בלבד ועדיין אינם מבוקרים או סקורים, וכי בשלב זה, צופה החברה הפסד תפעולי משמעותי לרבעון הראשון של שנת 2020, אשר נובע בעיקר מהגדלה משמעותית מאוד של היקף מוקד שירות הלקוחות, מגידול בהוצאות על רגולציה ובניית תשתית מסחרית ומשפטית בקשר עם הכניסה לשוק האירופאי, רישוי מוצרים חדשים בישראל, וכן מגידול במצבת העובדים בחברה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה