צירון: אפסלון השיקה תוכנה מאוחדת לסוחרים באמזון

אפסלון מתעתדת להוציא גרסאות נוספות לתוכנה בהמשך השנה; הגרסה מושקת ללקוחות המשלמים הנוכחיים ובהמשך תרחיב החברה את מאמצי השיווק בעיקר בארה"ב

חדשות ספונסר 05/04/2020 11:31

א+א-

צירון מודיעה היום כי חברת אפסלון טרייד טק, חברה פרטית שצירון התקשרה עימה בהסכם מיזוג בחודש דצמבר 2019, השיקה את הגרסה הראשונה של התוכנה המאוחדת לסוחרי אמזון.

 

התוכנה הינה תוצר ראשון של מיזוג אפסלון ואיחוד היכולות הנובעות מפיתוחיהן של כל החברות הממוזגות.

 

לצד היכולות הקיימות בתוכנה, אפסלון הוסיפה בפיתוח זה יכולת ניתוח מעמיק של חשבון סוחר אמזון, הכולל את כלל ההכנסות וההוצאות של החנות בבעלותו, בפילוח מפורט החל מרמת החשבון עצמו וכן סיווג על פי מותגים, נישות ומוצר סופי.

 

יכולת זו מאופשרת, בין השאר, בגין קבלת אישור התממשקות אשר התקבל לאחרונה מאמזון, לנתוני הוצאות פרסום של החשבונות המחוברים לתוכנה. בכל קטגוריה, כלל הנתונים מוצגים באופן מהיר ומדויק המאפשר ללקוח הבנה מהירה של מצב חשבונו וזיהוי מגמות בהכנסות והוצאות שלו. בנוסף, מקבל הלקוח גם התראות על שינויים אצל מתחרים.

 

אפסלון מתעתדת להוציא גרסאות נוספות לתוכנה בהמשך השנה, אשר יעבו את יכולותיה באופן משמעותי ויאפשרו לה גישה לצבור קהל לקוחות גדול יותר. אפסלון ציינה כי נכון למועד זה הגרסה מושקת ללקוחות המשלמים הנוכחיים ובהמשך תרחיב את מאמצי השיווק, בעיקר בארה"ב.

 

אפסלון הינה חברת תוכנה ומסחר גלובלי באמזון, החברה פועלת בשוק ה- FBA המוערך בלמעלה מ- 42 מיליארד דולר . אפסלון משתמשת בכלים טכנולוגיים פרי פיתוחה בכדי לזהות נישות בלתי מנוצלות למסחר באמזון ועל סמך כריית מידע ולמידת מכונה ומשיקה מותגים פרטיים בבעלותה לאותן נישות. כמו כן, אפסלון משלבת שלוש חברות תוכנה המפתחות כלים מתקדמים וחדשניים עבור סוחרי אמזון וכן חברת שירותי רגולציה עבור סוחרי אמזון.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה