חדשות שוק ההון

שיח מדיקל מגדילה את השקעתה בפעילות ביוון

רוכשת 5% נוספים בחברה שהוקמה לצורך גידול קנאביס ביוון תמורות מיליון אירו כך שאחזקותיה בחברה מגיעות ל-52.5%

חדשות ספונסר 02/04/2020 13:01

א+א-

חברת הקנאביס הרפואי שיח מדיקל מדווחת היום כי החברה התקשרה במזכר הבנות לביצוע השקעה כספית בחברה הייעודית שהוקמה לצורך פעילות החברה ביוון, בהיקף של מיליון אירו כנגד הקצאת מניות לשיח בשיעור של 5%.

 

לאחר ההשקעה תחזיק שיח ב- 52.5% מהחברה הייעודית. בהתאם למזכר ההבנות הוענקה לחברה זכות להשתתף בסיבוב גיוס עתידי של החברה הייעודית בתנאים מועדפים ומנגנוני אנטי דילול.

 

החברה מתכוונת להקים על קרקע בבעלותה ביוון מתקני גידול קנאביס רפואי בשטח מירבי של כ-60 דונם. טכנולוגיות הגידול שיאומצו בידי החברה הייעודית, כוללות בין היתר, גידול INDOOR המתאפיין בבקרת אקלים מלאה, וכן טכנולוגיה של גידול ורטיקלי המאפשרת למקסם את הניצול של שטחי הגידול במטרה להגדיל את התפוקה למ"ר.

 

החברה תהיה אחראית על תהליך הגידול, הייצור ובקרת האיכות של מוצרי הקנאביס הרפואי, תכנון תקני החברה הייעודית וכוח אדם מקצועי שיהיה אמון על תהליכי הגידול והייצור. החברה הייעודית תפעל להקמת חוות גידול, חוות ריבוי ומפעל ייצור, אשר צפויים לעמוד בתקני GACP ו-GMP-EU ובדרישות המחמירות הנוספות הנחוצות לצורך מכירת קנאביס רפואי באירופה ובשאר מדינות העולם.

 

השקעתה הנוספת של החברה בחברה הייעודית, והגדלת החזקתה, מהוות הבעת אמון נוספת של החברה בפעילות הצפויה ביוון. להערכת החברה, הפעילות ביוון עשויה להוות שער לשוק האירופאי ולמיליוני צרכנים ברחבי היבשת, בדגש על שוק היעד העיקרי, גרמניה, כל זאת בכפוף לקבלת הרישיונות המתאימים.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה