קווליטאו קיבלה הזמנה של מערכות חדשות בהיקף של כ-1.7 מיליון דולר

החברה הפסיקה את הפעילות במשרדי החברה ועברה לעבודה מהבית; צופה האטה משמעותית בכל פעילות הייצור של החברה וכן ביכולת של החברה לשלוח מערכות ללקוחותיה

חדשות ספונסר 02/04/2020 11:21

א+א-

חברת קווליטאו מדווחת היום כי לאור הקשחת מגבלות התנועה והעבודה שהוטלו על ידי הרשויות בעמק הסיליקון בקליפורניה ארה"ב, כחלק מהניסיון לצמצם את המשך התפשטות הנגיף ברחבי ארה"ב, החברה נאלצה לקבל החלטה על הפסקה מוחלטת של הפעילות במשרדי החברה ומעבר לעבודה מהבית בלבד (למעט פעילות מוגבלת של קבלת סחורות ובקרה על מערכות המידע.

 

נוכח המדיניות שהוטלה על ידי הרשויות כאמור (בשמה הרשמי (Place in Shelter ובהתחשב בכך שהמגבלות אמורות להימשך עד ליום ה- 3 במאי 2020 ,החברה צופה האטה משמעותית בכל פעילות הייצור של החברה וכן ביכולת של החברה לשלוח מערכות ללקוחותיה. האטה זו נובעת בעיקר מהעובדה שהמשך פעילות והייצור מהבית מוגבלת, ויכולה להיעשות רק עד לנקודה מסוימת בתהליך – כאשר בהמשך אין מנוס משימוש בציוד ובמתקני החברה.

 

בשלב זה החברה אינה יודעת להעריך את היקף השפעת המגבלות החדשות על פעילותה, אך היא מעריכה כי במהלך חודש אפריל היא לא תצליח לספק מערכות כלשהן ללקוחותיה, ושצפויה השפעה מהותית לרעה על היקף הייצור והספקת המערכות ברבעון השני של השנה.

 

עוד יצוין כי חברת הבת האמריקאית (קווליטאו אינק.) תיכננה לעבור במהלך חודש אפריל 2020 למשכנה החדש בעמק הסיליקון בארה"ב ולפנות את משרדה הנוכחי. בשל המצב שנוצר, המעבר לא יוכל להתבצע במועד שתוכנן.

 

החברה נמצאת במגעים שוטפים עם בעלי הנכס של המשרד הנוכחי (חברת (Google במטרה להסדיר את העיכוב שנוצר בפינוי הנכס. בנוסף, צפוי עיכוב בביצוע עבודות ההתאמה והשיפוצים במשרדים החדשים, נוכח השפעתן של ההגבלות על היכולת להשלים את עבודות ההתאמה במושכר.

 

מאידך, במהלך השבועיים האחרונים החברה קיבלה הזמנות של מערכות חדשות, בסכום כולל של כ- 1.7מיליון דולר – בעיקר מלקוחות מסין וטייוואן, דבר המהווה אינדיקציה חיובית על תחילתה של חזרה לשגרה בשווקי המזרח הרחוק.

 

לאור העובדה כי מדובר באירוע "מתגלגל" המתאפיין באי וודאות רבה בשל קצב התפשטות הנגיף והצעדים הננקטים על ידי הרשויות בכל אחת מהמדינות בהם פועלת החברה, ובייחוד בארה"ב, אשר מצויה בימים אלה במרכז המשבר, החברה איbה יכולה לכמת, בשלב זה, את ההשפעות המלאות על פעילותה.

 

ככל שהתפשטות הנגיף תואץ ותימשך תקופה ארוכה, ובמקביל תחול הכבדה בהגבלות שיוטלו על ידי הרשויות כאמור, יש לצפות לדחייה בייצור ובמשלוח מערכות חדשות, וכפועל יוצא מכך פגיעה ובפוטנציאל הרווחיות של החברה ובתזרים המזומנים שלה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה