אייסקיור קיבלה הזמנה של מעל לחצי מיליון דולר מבי”ח פרטי בתאילנד

ההזמנה, לרכישת מערכות ומחטים לטיפול בגידולים, היא הגדולה בתולדותיה של אייסקיור; ההזמנה תסופק ברבעון השני של 2020

חדשות ספונסר 01/04/2020 11:55

א+א-

אייסקיור מדיקל, חברה ישראלית למכשור רפואי המשווקת טכנולוגיה להקפאת גידולים שפירים וסרטניים בשד ובאיברים אחרים בטיפול במרפאה ללא ניתוח, הודיעה כי על אף משבר הקורונה, החברה קיבלה הזמנה משמעותית, בהיקף של 554 אלף דולר, לרכישת מערכות ומחטים (פרובים) לטיפול בגידולים, מבית חולים מוביל בתאילנד, שתסופק עד לסוף הרבעון השני של 2020.

 

קבלת ההזמנה היא על רקע קבלת אישור רגולטורי להפצה בתאילנד והיא בהמשך למאמצי השיווק שמנהלת החברה להרחבת השווקים בהם היא פועלת, בין השאר בתאילנד. החברה נערכה לכך שעקב וירוס הקורונה יש סבירות כי ההתקנה תתבצע מרחוק, בהדרכת הצוות המקצועי של אייסקיור.

 

בית החולים בתאילנד, Bumrungrad International Hospital, הוא בית חולים פרטי בינלאומי המטפל בלמעלה מ-1.1 מיליון איש בשנה, מ-190 ארצות. בית החולים ידוע כמקדם חדשנות טכנולוגית ומעוניין להיות חלוץ בטיפולים חדשניים, זעיר פולשניים בקרב חולים אונקולוגיים.

 

על רקע משבר הקורונה, יש עומס על בית החולים ועומס בחדרי הניתוח ולכן באמצעות הפרוצדורה של אייסקיור, שיכולה להיות מבוצעת בכל מרפאה או חדר רופא, בית החולים יכול גם להמשיך לנהל היטב את משאביו ובמקביל לטפל באופן חדשני בגידולים בקרב חולים אונקולוגיים.

 

מודגש כי על אף התפרצות הקורונה באירופה, השימוש בטכנולוגיה של אייסקיור ברחבי היבשת נמשך ומוסדות רפואיים באיטליה, צרפת וגרמניה עושים פרוצדורות ומספקים את הטיפול החדשני, זעיר פולשני, לחולים אונקולוגיים, תוך הקטנת הסכנה הזיהומית לחולים אלו, שגם ככה סובלים ממערכת חיסונית מוחלשת.

 

יש לציין כי אייסקיור מנהלת מו״מ עם Terumo Corporation בקשר עם זכות הפצה בלעדית בתאילנד והחברה עדכנה את טרומו בהקשר הזמנה זו. הרקע למו״מ עם טרומו הוא התקשרות של אייסקיור עם טרומו בהסכם שתמורתו הכוללת מסתכמת לסך של כ-13.2 מיליוני דולר, ממנה התקבל כבר 2.5 מיליון דולר.

 

אייל שמיר, מנכ״ל אייסקיור: ״אנו מברכים על הזמנה חשובה זו המהווה חדירה לתאילנד – שוק חדש עבורנו. זהו חיזוק נוסף למגמה העולמית של מעבר לפרוצדורות זעיר פולשנית, פשוטות ויעילות המפחיתות את סכנת הזיהום הקיימת בניתוחים אגרסיביים ומסורתיים להסרת גידולים, במיוחד לאור התפרצות נגיף הקורונה. זוהי עוד הוכחה להכרה הגוברת לה זוכה אייסקיור מצד הקהילה הרפואית, בנוסף לקבלת אישורים רגולטוריים בטריטוריות חדשות כמו גם הרחבת השוק לאברים נוספים."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה