קבוצת חג’ג’ רוכשת קרקע בשכונת פארק בבלי מיצחק תשובה

תקים שני מגדלי מגורים בני 44 קומות עם כ-500 יחידות דיור; הרכישה מתבצעת תמורת כ-400 מיליון ₪;

חדשות ספונסר 01/04/2020 10:12

א+א- 2

קבוצת חג’ג’, בשליטת האחים צחי ועידו חג’ג’, חתמה היום על מזכר הבנות, בכפוף לאישור דירקטוריון, לרכישת קרקע בגודל 14.5 דונם בשכונת בבלי המבוקשת בצפון תל אביב, מקבוצת פלאזה אינטרנשיונל השייכת לאיל ההון יצחק תשובה והנשיאה והמסיידת גל נאור. על הקרקע זכויות בנייה מאושרות בתב"ע להקמת שני מגדלי מגורים בני 44 קומות כ"א. 

 

במסגרת הפרויקט, ועל פי הזכויות על הקרקע, תוכל חג’ג’ להקים כ-380 יח"ד על שטח עיקרי כולל של כ-50 אלף מ"ר, מעל לקומת כניסה אחת בכל מגדל. לפי הדיווח של החברה לבורסה לניירות ערך בתל אביב, בכוונת הקבוצה גם לממש על הקרקע את הקלות שבס וכחלון, שכבר הוגשו לגביה, ובמידה שיתקבלו לבנות עוד 120 יח"ד, במגדלים בני כ-50 קומות, ובסך הכל כ-500 יח"ד. 

 

כתב ההבנות בין הצדדים ייכנס לתוקף רק לאחר אישור ההסכם בדירקטוריונים של חג’ג’ ושל תשובה, בתוך 7 ימים, אז גם ייחתם ההסכם המחייב לרכישת הקרקע, ותתבצע העברת תשלום ראשונה.

 

מקבוצת חג’ג’ נמסר: "מדובר בפרויקט יזמי יוקרתי, שמתוכנן להיבנות על אחת הקרקעות המבוקשות ביותר בתל אביב, ובמידה שיאושר בכוונתנו לצאת לבנייה מיידית. 

 

מדובר בעסקה כדאית מאוד לחברה, שתניב לה ולמשקיעיה רווחים נאים, והיא גם משקפת את הערכותינו לגבי הביקושים הצפויים בשוק הנדל"ן, ומחירי הדיור הגבוהים, שיאפיינו את שוק הדיור, ביום שאחרי משבר הקורונה".

 

קבוצת חג’ג’ הודיעה לבורסה כי בכוונתה לממן את הרכישה באמצעות הון עצמי שברשותה, וכן באמצעות מימון בנקאי.

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  הסיכה כבר פיצצה את בועת הנדל"ן מכאן זה רק לקנות מפשיטות רגל

  אלי 01/04/2020 22:54

 2. 2
  רק מראה כמה כסף יש לחזירים

  בתחום הנדלן אתמול בקבוצה בווטסאפ של מתכננים מישהו סיפר שהמעסיק שלו שלך את העובדים לחל״ת והם בכל זאת עובדים מהבית והוא משלם להם את ההפרש שבין השכר שלהם לבין דמי האבטלה הלוואי שהייתי יודע מי זה
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  orenmat 01/04/2020 10:14