למה כדאי לכם לשפר את האנגלית שלכם?

אמנם סינית היא השפה המדוברת בעולם, אך אין ספק שאנגלית היא שפת העולם. קיבצנו עבורכם כמה מהתחומים בהם רמה גבוהה של אנגלית היא קריטית להמשך החיים שלכם

תוכן מקודם 30/03/2020 15:57

א+א-

אמנם סינית היא השפה המדוברת בעולם, עם מעל למיליארד דוברים, אך אין ספק שאנגלית היא שפת העולם. בין עם זה עולם העסקים, הבידור, התיירות או ברשת, אנגלית היא השפה הבינלאומית והיכרות עם רזיה תסייע לכם להשתפר במגוון תחומים. לא מאמינים? קיבצנו עבורכם כמה מהתחומים בהם רמה גבוהה של אנגלית היא קריטית להמשך החיים שלכם.

 

פתיחת דלתות בעולם התעסוקה

היום, מרבית העסקים הם בינלאומיים במידה כזו או אחרת ודורשים מעובדיהם ידיעה של השפה האנגלית ברמה גבוהה. בין אם זה חברות הייטק בהן עולם המונחים הוא באנגלית ולרבות מהן יש סניפים במדינות אחרות בעולם, ובין אם מדובר בשירות לקוחות, תמיכה טכנית או עיצוב, הקשר עם גורמים מחו״ל הוא קריטי לביצוע העבודה. הדבר נכון גם לעסקים בתחום הבידור, הקולנוע והאמנות בהם ההצלחה קשורה בהכרח להצלחה בזירה הבינלאומית ובהפצת היצירה מסביב לעולם וגם לעסקים בתחום המסחר והכלכלה. היום, העולם הפך לכל כך גלובלי כך שאין אף חברה או עסק שלא נמצאת בקשר עם גורמים מסביב לעולם, כספקית או כצרכנית. ועל כן, לימוד אנגלית ברמה גבוהה הוא קריטי עבור כל עובד להשתלב במשרות רבות בעולם התעסוקה.

 

גישה למקורות מידע באינטרנט

היום האינטרנט הפך לאנציקלופדיה, המילון, ומסד הנתונים של העולם כולו. אין פרט מידע, בכל נושא ותחום, שאי אפשר למצוא באינטרנט וברובם המוחלט של המקרים זו גם הדרך המהירה והנוחה ביותר לגשת למידע הזה. עם זאת, האינטרנט, רובו ככולו, כתוב באנגלית ורק חלקיק קטן מהמידע בו זמין בעברית. כדי למצוא מידע היום, היכרות עם השפה האנגלית, הביטויים המקצועיים ומטבעות הלשון, היא הכרחית. נסו לדוגמא לחפש ביטוי או מונח בעברית ולאחר מכן לחפש אותו באנגלית, כמות התוצאות שתקבלו, והיקף הערכים והמידע שתמצאו יהיה גדול לאין ערוך באנגלית מאשר בעברית. כלומר, לימוד אנגלית מאפשר לכם ללמוד כל מה שתרצו באמצעות האינטרנט.

 

אפשר לטייל בעולם

לא רק עולם התעסוקה הפך לגלובלי, גם העולם הפיזי הפך לקטן יותר באמצעות האפשרות להגיע לכל מקום על הפלנטה במהירות ובמחירים זולים הנגישים כמעט לכל אחד. אך להגיע למקומות שכוחי אל זה החלק הקל, כדי להסתדר שם, בלא מעט מקרים, ידיעת השפה האנגלית היא קריטית. בשדות התעופה, תחנות הרכבת, בתי המלון או נקודות המידע לתייר, סביר שתוכלו למצוא מקומי דובר אנגלית שיוכל להדריך אתכם ולסייע לכם, גם במדינות בהן האנגלית איננה נפוצה. לימוד אנגלית הוא תעודת ביטחון שתסייע לכם במקרה שתתקלו בצרה או שתזדקקו לסיוע מגורם מקומי, חס וחלילה.

 

אנגלית מרחיבה אופקים

זה אולי נשמע כפרט הכי פחות חשוב אך ללמידת שפה יש השפעה גדולה על המוח שלכם וההתפתחות שלו. אזורי השפה במוח נוטים להתנוון בשלב יחסית מוקדם בהתפתחות האנושית ושמירה על אזורים אלו מגורים מסייעת לפעילות המוחית, להיווצרות קשרים חדשים בין נוירונים ושומרת עליכם חדים ובעלי מחשבה בהירה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה