חברת אורנג’ הבינלאומית מרחיבה את ההתקשרות עם סאטקום באפריקה

סאטקום מספקת ל- Orange שירותי תקשורת לוויינית בטכנולוגיית O3b ו- ו- GEO; ההתקשרות בין הצדדים גדלה ב-800 אלף דולר

חדשות ספונסר 29/03/2020 09:23

א+א-

סאטקום מערכות מדווחת היום על הרחבת ההתקשרות עם לקוח מהותי שלה, Orange, בקונגו בהיקף של כ- 800,000 דולר נוספים. כמו כן, סוכם בין הצדדים על הרחבת התקשרות נוספת, בהיקף של כ- 120,000 דולר ארה"ב לחודש, כאשר התקשרות ספציפית זו הנה על בסיס חודשי מתחדשת על פי החלטת הלקוח.

 

סאטקום מספקת ל- Orange שירותי תקשורת לוויינית בטכנולוגיית O3b ו- ו- GEO באמצעות שימוש בטכנולוגייתSDWAN וכן שירותים נלווים נוספים.

 

יוזכר כי ההתקשרות המקורית עם Orange, על פי ההסכמות מחודש דצמבר 2019 (לפני ההרחבות הללו) - עומדת כיום על סך של כ- 979,500 דולר ארה"ב לחודש, כ- 23,508,000 דולר לתקופת החוזה כולו, וכעת, ההתקשרות הורחבה בסכום משמעותי נוסף.

 

עמי ברלב, יו"ר הדירקטוריון מסר: "הרחבת ההתקשרות מצביעה על אמון לקוחות החברה המרכזיים ביכולות הטכנולוגיה והשירות שלנו. אנו פועלים באופן מתמיד על מנת לחזק ולהעמיק את ההתקשרויות שלנו עם גופים מובילים ומבוססים, זאת באמצעות אספקת שירותי תקשורת ברמה גבוהה, רציפה ואיכותית. כפי שדווח בדיווחים קודמים של החברה, הנהלת החברה פועלת בתקופה מורכבת זו על מנת לחזק באופן שוטף את הכנסות ותזרים החברה, במקביל לניהול זהיר ומבוקר".

 

בשבוע שעבר דיווחה סאטקום מערכות על הסדרה ושיפור של מערך התשלומים מול אינטלסאט שהינו ספק לוויין מהותי שלה. במסגרת ההסכם טייבה סאטקום משמעותית את פריסת התשלומים מול אינטלסאט לשנים הקרובות, במקביל לזיכוי כספי משמעותי שהתקבל מהספק.

 

במסגרת ההסכמות שהושגו, יתרת הסכום לתשלום העומדת לטובת אינטלסאט כיום, בגובה של כ- 6,000,000 דולר ארה"ב תיפרס באופן שווה, נוח, ומיטבי עבור החברה על פני 24 חודשים. מנגד, סאטקום תהנה מזיכוי כספי משמעותי בגובה של 2 מיליון דולר ארה"ב מאינטלסאט, אשר יינתן לחברה על פני 8 חודשים ובכך יקזז באופן מלא את תשלומי החברה המוזכרים לאינטלסאט בתקופה האמורה.

 

עוד דיווחה סאטקום לאחרונה על שינויים בהנהלת החברה, דן זיצ’ק, המנכ"ל היוצא של סאטקום, יחל לכהן כמנכ"ל חברת חלל תקשורת, ודירקטוריון סאטקום הקים צוות ניהולי בהובלת עמי ברלב אשר יחזק את מעורבותו וישמש כיו"ר פעיל של הקבוצה יחד עם אסף רוזנהק אשר ימונה כמנכ"ל סאטקום-גילת טלקום.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה