המ-לט: הסכם אסטרטגי עם לקוח קיים בהיקף הזמנות צפוי של כ-18 מיליון דולר

אספקת המוצרים תתפרס על פני שלוש שנים; תספק לראשונה מערכת הולכת גז שלמה שתיוצר בהמ-לט

חדשות ספונסר 26/03/2020 13:14

א+א-

חברת המ-לט, העוסקת בפיתוח מחברים, שסתומים ומערכות פיקוד ובקרה לתעשיות התהליכיות ותעשיות האולטרה נקיות, הודיעה כי החברה חתמה על התקשרות אסטרטגית חדשה עם לקוח קיים של החברה בתחום מוצרים אולטרה-נקיים, בענף תעשיית המוליכים למחצה לשימוש בציוד ייצור.

 

אספקת המוצרים בהיקף הזמנות צפוי של כ-6 מיליון דולר בשנה, תבוצע לאורך תקופה של כשלוש שנים החל ממועד ההתקשרות, וזאת לצורך ציוד ייצור של הלקוח על מנת לבנות מכונות ייצור עבור לקוחותיו.

 

ההתקשרות כוללת אספקת מחברים, ברזים, שסתומים וכן יחידות שמהוות בסיס למערכת ההולכה שמשמשות לבקרה ושליטה על נפח זרימה למכונות הייצור.

 

אמיר וידמן, מנכ"ל המ-לט, מסר: "החברה שמחה לדווח כי חתמה על הסכם אסטרטגי המהווה קפיצת מדרגה בפעילות מול הלקוחות הגדולים בתחום הסמיקונדקטורס. בתקופה מורכבת זו כשהפעילות הכלכלית בעולם מושפעת מהתפשטות נגיף הקורונה, המ-לט מוכיחה את יכולותיה ומצליחה לקחת נתחי שוק.

 

התקשרות זו הינה אסטרטגית עבור החברה שכן מדובר בהתקשרות ראשונה בתחום מוצר זה של המ-לט מול לקוח אסטרטגי, חברה מובילה בתחומה, לבניית מערכת הולכת גז שלמה שתיוצר בהמ-לט. התקשרות זו ממחישה את האמון שרכשנו בקרב לקוחותינו לאורך השנים, שסומכים על היכולות והאיכות שלנו ומביעים ביטחון בהמ-לט כחלק משרשרת האספקה שלהם לאספקת מוצרים מרכזיים לתחום הסמיקונדקטורס."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה