אבוג’ן: Corteva ו- AgPlenus חתמו על הסכם שיתוף פעולה לפיתוח קוטלי עשבים

שיתוף הפעולה נועד להתמודד עם העלייה בעמידות עשבים לקוטלי העשבים המסחריים; המוצרים שיפותחו במסגרת שיתוף הפעולה ייכנסו לשוק שמוערך במיליארדי דולרים

חדשות ספונסר 25/03/2020 15:14

א+א- 2

 

Corteva Agriscience, חברת חקלאות מובילה ו- AgPlenus, חברה בת בבעלות מלאה של אבוג’ן מודיעות כי הן חתמו על הסכם לשיתוף פעולה רב-שנתי לפיתוח קוטלי עשבים חדשניים. שיתוף הפעולה יתבסס על המומחיות של Corteva בפיתוח מוצרי הגנת הצומח ועל פייפליין המוצרים בתחום קוטלי העשבים של AgPlenus.

 

באמצעות היכולות המשלימות של שני הצדדים, החברות יתמודדו עם העלייה העולמית בעמידות העשבים שנוצרה בעקבות מחסור בקוטלי עשבים בעלי מנגנון פעילות חדשני (MOA) כבר מעל ל-30 שנה. מוצרים שיפותחו בהצלחה במסגרת שיתוף הפעולה ייכנסו לשוק שמוערך במיליארדי דולרים.

 

"עמידות העשבים היא אתגר משמעותי לחקלאים כיום", "אמר ניל גטרסון, סמנכ"ל בכיר ומנהל הטכנולוגיה הראשי של Corteva, "דברים רבים השתנו מאז הפעם האחרונה שמנגנוני פעילות חדשים זוהו, בתחילת שנות ה-90. זה הזמן למציאת פתרונות חדשים. שיתוף הפעולה שלנו עם AgPlenus ממצב אותנו היטב לעשות זאת".

 

לפי תנאי ההסכם, Corteva תשתמש ביכולות הנרחבות שלה במחקר ופיתוח בתחום הגנת הצומח ו- AgPlenus תשתמש בפלטפורמה המחשובית שפיתחה לאופטימיזציה של מספר ’משפחות’ כימיות מפייפליין המוצרים של AgPlenus. 

 

משפחות כימיות אלה כבר עברו ולידציה לפעילות כנגד עשבים ומקושרות למנגנוני פעילות חדשניים. ל- Corteva יש רישיון בלעדי מ - AgPlenus למסחור קוטלי עשבים המבוססים על משפחות כימיות אלה. נתונים נוספים אודות התנאים הכספיים של שיתוף הפעולה לא דווחו.

 

ערן קסובר, מנכ"ל AgPlenus, אמר כי "אנו שמחים מאוד על שיתוף הפעולה עם Corteva, חלוצה בפיתוח קוטלי עשבים חדשניים. שיתוף פעולה זה יתמקד באופטימיזציה של ה’משפחות’ הכימיות המובילות שלנו ושם אותנו בעמדה מצויינת להשגת מטרה זו– פיתוח קוטלי עשבים חדשניים. אני בטוח כי הגישה הייחודית של AgPlenus לפיתוח קוטלי עשבים, יחד עם הידע בפיתוח מוצר וההיכרות עם השוק של Corteva, יוביל לפיתוח מוצרים חדשניים ובטוחים בתחום קוטלי העשבים"

 

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  חברה עם פוטנציאל רב

  ירדה כל התקופה ללא תיקון כמעט...נראה לי מעניינת כבר ללונג אן כי הסיכון כחברה קטנה רב.חזרתי מנה 1.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  cristoper 25/03/2020 15:35

 2. 2
  ואו

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  maxim2222 25/03/2020 15:30