חדשות שוק ההון

אלוט תשתף פעולה עם ענקית השבבים Broadcom

החברה נבחרה להיות הספקית במעבר מחבילת המוצרים של PacketShaper שפעילותה תופסק בעקבות רכישתה על ידי ברודקום לשירות ה SSG של אלוט

חדשות ספונסר 23/03/2020 14:17

א+א-

חברת אלוט מדווחת היום כי ענקית השבבים Broadcom בחרה בה כספקית המועדפת במעבר מחבילת המוצרים של PacketShaper, אשר פעילותה תופסק, לשירות ה- Secure Service Gateway (SSG) של אלוט.

 

לאחר שנרכשה על ידי Broadcom, חטיבת הלקוחות העסקיים של  Symantecבחרה להפסיק את מכירת קו מוצרי PacketShaper במטרה למקד את השקעתה בשוק אבטחת התוכנה לארגונים. בהתאם לכך, הודיעה החטיבה כי מוצרי PacketShaper יוכרו כמוצרים ששיווקם הסתיים (EoL) החל מה-31 במרץ, 2020. כחלק מהסכם שיתוף הפעולה, אלוט מציעה הנחה ותנאים נוחים בהחלפת המוצרים במטרה להקל על מעבר הלקוחות מ- Symantec PacketShaper למוצרי אלוט המקבילים. תנאים אלו יוצעו ללקוחות במהלך שנת 2020.

 

ה-SSG של אלוט, פלטפורמה המאפשרת את ניתוח תעבורת הרשת והבטחת הרשת, מציעה יעילות רשת דומה עם visibility ו-control על הרשת, בצירוף יכולות נוספות הכוללות: קצב העברת מידע של עד 150Gbps ו-600,000 פוליסות על מכשיר יחיד, ניהול מרכזי, אופטימיזצית TCP, הגנה מפני התקפות מניעת שירות (DDoS) בתוך הארגון ומחוץ לארגון וכנגד בוטים, אבטחת Web הכוללת סינון URL והגנה מפני תוכנות פוגעניות.

 

"במספר פגישות עם צוות אלוט התרשמתי מן המחויבות שלהם לשוק ניהול תעבורת הרשת ולפיתוח הטכנולוגיה הטובה מסוגה ללקוחותיה", אמר קווין אולארי, מנהל המחקר והפיתוח בחטיבת Symantec Enterprise Division ב- Broadcom. "המחויבות שלהם לשירות הלקוחות מרשים במידה שווה. אני די בטוח שכל לקוחות Symantec אשר ינצלו את ההטבה הנדיבה של אלוט ילמדו במהרה מדוע אני חושב כי זה נכון עבורם".

 

"זוהי זכות להיבחר על ידי Broadcom ולהציע ללקוחות PacketShaper את מלוא הפתרונות האיכותיים שלנו לניתוח והבטחת תעבורת הרשת. אנו רואים בשותפות זו הזדמנות נפלאה ללקוחות Symantec אשר זקוקים להמשכיות בניהול הרשת שלהם. אני מקווה כי נגרום להם להרגיש בבית באלוט", אמר תומר אגוזי, סמנכ"ל המכירות הגלובלי של חטיבת האנטרפרייז באלוט.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה