חדשות שוק ההון

דן מלונות במו”מ עם משרד הביטחון להשכרת מלונות לשיכון נשאי קורונה

משרד הביטחון שוקל להשכיר 3 מלונות ולהפוך אותם למלוניות הבראה קהילתיות לנושאי הנגיף; בינתיים הוציאה החברה את עובדיה לחל"ת והיא מדמימה את מרבית מלונות החברה

חדשות ספונסר 16/03/2020 14:32

א+א- 2

כמו כל רשתות המלונות, גם רשת מלונות דן דיווחה בשבועות האחרונים כי צפויה לה פגיעה מהותית מאד בהכנסות בעקבות וירוס הקורונה ובעיקר בשל המגבלות שמטילות מדינות העולם על האזרחים. ביטולי הטיסות וההזמנות בבתי המלון של הרשת והאיסור על התקהלות במקומות סגורים פוגעים ביכולת של החברה להפעיל את מלונות הרשת.

 

כמו חברות המלונאות האחרות גם רשת מלונות דן מנסה לצמצם הוצאות שוטפות בדרך של ניצול ימי חופשה של עובדי החברה והוצאת עובדים לחל"ת, עצירת השקעות מתוכננות במלונות החברה והדממת מרבית מלונות החברה – כ-14 נכון להיום.

 

היום מעדכנת החברה שהיא מנהלת משא ומתן עם משרד הביטחון לצורך השכרת 3 מלונות של החברה לשימוש המשרד בחודשים הקרובים כמלונית הבראה קהילתית לשיכון נשאי הנגיף.

 

היות שמדובר באירוע אשר אינו בשליטת החברה, וגורמים כגון המשך התפשטות הנגיף או עצירתו עשויים להשפיע על החברה, נכון למועד זה, אין ביכולתה של החברה להעריך את השפעת הנגיף לטווח הארוך והשפעתו על תוצאותיה של החברה, והיא ממשיכה לעקוב באופן שוטף אחר ההתפתחויות בעולם בנושא ובוחנת את ההשלכות על פעילותה.

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  יחי ההבדל הקטן. דן בנו אימפריה

  מהון עצמי, לאט , לאט, הכל רשום בספרים במונחים היסטוריים. פתאל בנה בעשור אימפריה חובקת עולם, תוך ניפוח הספרים ומינוף אינסופי. כל עוד זה עובד פתאל עלה מול דן השמרנית, עד שהגיע המשבר... ואחרי המשבר אין לי ספק מי תצא מחוזקת .
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  גיא5 16/03/2020 14:47

 2. 2
  איפה פתאל איפה |8|

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  miro32 16/03/2020 14:35