פרוטליקס תערוך מחקר עם קירין הולדינגז בייצור חלבון חדש

קירין תספק את המימון למחקר; עם השלמתו של המחקר שתי החברות מתכננות לדון ברישוי טכנולוגיית ProCellEx והמשך פיתוח המוצר

חדשות ספונסר 16/03/2020 13:58

א+א-

פרוטליקס ביות’רפויטיקס, הדואלית, הודיעה היום כי חתמה על הסכם לביצוע מחקר ישימות יחד עם Kirin Holdings Company Limited בכדי לבחון את הייצור של חלבון מורכב חדשני תוך שימוש במערכת החברה – ProCellEx.

 

קירין תספק את המימון למחקר עבור מדעני פרוטליקס שיבצעו cell line engineering ומחקרים במיצוי חלבון על חלבון המטרה. עם השלמתו של המחקר, קירין ופרוטליקס מתכננות לדון ברישוי טכנולוגיית ProCellEx ומיצוי תאים לקירין עבור המשך פיתוח המוצר.

 

"אנו שמחים להכריז על הפרויקט עם קירין, המציין את תחילתם של קשרים חדשים בין החברות שלנו," אמר דרור בשן, נשיא ומנכ"ל פרוטליקס. "המחקר החדש מספק לפרוטליקס הזדמנות מצוינת נוספת ליישם את המומחיות המדעית שלנו ואת טכנולוגיית מיצוי החלבונים ProCellEx למחקר ולייצור חלבון מורכב חדש וחדשני. אנו מצפים לשתף פעולה עם המדענים של קירין בפרויקט חדש ומרגש זה."

 

"לפלטפורמת ProCellEx יש חשיבות אסטרטגית משמעותית עבור קירין והמומחיות המתקדמת שלנו בטכנולוגיה של תרביות תאים צמחיים עולה בקנה אחד עם החזון שלהם," הוסיף מר בשן. "אנו מצפים להצלחתו של מחקר הישימות ולשיתוף פעולה עתידי עם קירין השואפת ליצור עולם משגשג יותר עבור הדורות הבאים."

 

פרוטליקס היא חברת ביו פרמצבטיקה המתמקדת בפיתוח, ייצור ומסחור של חלבונים רקומביננטיים טיפוליים המופקים באמצעות מערכת ייחודית לביטוי והפקת חלבונים מתאים צמחיים, הקרויה ProCellEx,

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה