סלברייט רוכשת את BlackBag Technologies תמורת 33 מיליון דולר

BlackBag מתמחה בחילוץ וניתוח מידע דיגיטלי ממחשבים; הרכישה תאפשר ל-Cellebrite להרחיב את היצע פתרונות המודיעין הדיגיטלי שלה עבור גופי אכיפת חוק וחקירות

חדשות ספונסר 14/01/2020 13:58

א+א-

Cellebrite העוסקת בפתרונות מודיעין דיגיטלי עבור גופי אכיפת חוק, חקירות, ארגונים וגופי ממשל הודיעה היום (ג’) כי התקשרה בהסכם לרכישת חברת BlackBag Technologies מסן חוזה קליפורניה, המתמחה בפתרונות חילוץ, פיענוח וניתוח מידע דיגיטלי ממערכות מחשוב. על פי הדיווח לבורסה של תאגיד SUN – תאגיד האם היפני של Cellebrite, החברה הישראלית תשלם 33 מיליון דולר תמורת 100% ממניותיה של BlackBag.

 

הרכישה מרחיבה את היצע פתרונות המודיעין הדיגיטלי של Cellebrite ומאפשרת לה להיות "one-stop-shop" שתיתן מענה לכל צורכי החקירות הדיגיטליות שלהם. שדרוג זה צפוי להשפיע על האופן בו נערכות חקירות דיגיטליות באלפי גופי חקירה ברחבי העולם, ויציע פלטפורמה מאוחדת המספקת לחוקרים גישה לכל היבטי החקירה, יכולת גיבוש תובנות ויכולת להאיץ חקירות תוך תיאום בין כל הגורמים.

 

היצע הפתרונות של Cellebrite יאפשר כיסוי מלא של כלי איסוף הדאטה ממגוון של מקורות דיגיטליים כגון טלפונים ניידים, מחשבים, נתוני ענן ו-CDR, וכן יכולות ניתוח מתקדמות כדי לגבש תמונת מודיעין מלאה. בנוסף מאפשרים הפתרונות המשולבים של Cellebrite מגוון יכולות לאיסוף דאטה בשטח, גיבוש תובנות וניהול ראיות כדי לנהל את פעילות המודיעין הדיגיטלי בכללותה.

 

"הצוות של BlackBag Technologies בנה עסק מרשים המבוסס על הנחישות שלהם לסייע לרשויות אכיפת החוק ולעסקים ברחבי העולם ולצייד את אנשי השטח, טכנאי הזיהוי הפלילי, החוקרים והאנליסטים בפתרונות הטובים ביותר לניהול חקירות דיגיטליות", אמר יוסי כרמיל, מנכ"ל משותף של Cellebrite. "החיבור שלנו עם BlackBag Technologies מייצג את אחד היעדים העיקריים שלנו, יחד עם המשקיעים שלנו מקרן IGP, שהוא להצמיח את Cellebrite בין היתר באמצעות רכישות ומיזוגים אסטרטגיים".

 

"המשימה שלנו הייתה ברורה מההתחלה: לפתח ולספק פתרונות חדשניים אשר מסייעים לאנשי אכיפת החוק, הארגונים והיועצים לחשוף את האמת בחקירותיהם", אמר קן באסור (Ken Basore) מנכ"ל BlackBag Technologies. "קיימת סינרגיה מדהימה בין המשימה והתרבות הארגונית של שתי החברות. השילוב שלנו עם Cellebrite יעניק ערך עצום ללקוחותינו הודות ליכולת שלנו לפתח חידושים במהירות רבה יותר ולספק מגוון רחב יותר של פתרונות בתחום המודיעין הדיגיטלי".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה