בבילון משנה אסטרטגיה והופכת לחברת IT

החברה בוחנת את המשך פעילותה בתחום השקעות הון סיכון; אריק פינטו מנכ"ל בנק הפועלים לשעבר מונה ליו"ר הדירקטוריון

חדשות ספונסר 13/01/2020 09:53

א+א- 1

דירקטוריון בבילון החליט אתמול על שינוי אסטרטגיית החברה. על פי הדיווח של החברה המהלך נעשה "לשם הגשמת שאיפת החברה להשיא את רווחיה ולניצול מיטבי של משאביה". בהתאם להחלטה האמורה, אסטרטגיית החברה תשונה ותעודכן כך שפעילות החברה תתמקד ביצירת חברת טכנולוגיית מידע (IT), המתמחה בפתרונות טכנולוגיים בתחומי מערכות מידע.

 

האסטרטגיה המתוארת אומצה על ידי דירקטוריון החברה כמדיניות שנועדה להנחות את הנהלת החברה באיתור הזדמנויות השקעה לחברה, אך היא אינה מחייבת את בבילון לפעול אך ורק על פיה. בחברה מדגישים כי ההחלטה לא פוגעת או מגבילה את סמכותו של הדירקטוריון לקבל החלטות עסקיות ולבדוק הזדמנויות עסקיות נוספות בתחומים נוספים.

 

בנוסף, הנחה דירקטוריון החברה במסגרת החלטתו, לבחון את המשך הפעילות בתחום השקעות הון סיכון, השקעות פיננסיות ומימון וכן את תחום הפרסום באינטרנט ואת האפשרויות העומדות בפני החברה בתחומים אלה.

 

בתוך כך, הודיעה החברה כי היא ממנה את אריק פינטו ליו"ר הדירקטוריון. פינטו עזב את בנק הפועלים אחרי כ-40 שנים בתפקידים שונים האחרון שבהם היה תפקיד מנכ"ל הבנק. על המינוי אחראית קרן אלפא שהגדילה את אחזקותיה בחברה ל-30% ובעקבות כך מינתה שני דירקטורים – את פינטו כיו"ר דירקטוריון, ואת גבי דישי יו"ר ושותף בקרן אלפא שישמש כדירקטור בחברה.

 

בנוסף מונה מנכ"ל חדש לחברה – שי אוזן, ששימש עד לאחרונה כמנכ"ל קבוצת One1 העוסקת בתחום שירותי התוכנה. אוזן שימש כמנכ"ל החברה מאז 2013, לאחר שכיהן בשורת תפקידים בחברה.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    תחרות למטריקס ולחברות הדומות

    לדעתי השקעה ללונג
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    mazeRunner 13/01/2020 10:03