שותפות רא”מ השלימה גיוס של 7.6 מיליון ₪

השותפות ביקשה לגייס על פי הצעת המדף סכום של 6.6 מיליון ש"ח, אך הגדילה את סכום הגיוס לאחר שזכתה בביקושי יתר וקיבלה הזמנות בהיקף של כ-8.8 מיליון ₪

חדשות ספונסר 02/01/2020 10:28

א+א-

כשבוע לאחר שדיווחה על ההסכם האסטרטגי עם ענקית האנרגיה הבינלאומית Enefit, שותפות רא"מ (רותם אנרגיה מחצבים) דיווחה הבוקר על השלמת גיוס מוצלח של כ- 7.6 מיליון ₪. השותפות שביקשה לגייס על פי הצעת המדף סכום של 6.6 מיליון ש"ח, זכתה בביקושי יתר וקיבלה הזמנות ממשקיעים בסך של כ-8.8 מיליון ₪. בעקבות הביקושים השותפות הגדילה את סכום הגיוס הראשוני מ – 6.6 מיליון ₪ ל-7.6 מיליון. בשותפות אומרים היום כי הגיוס נועד לקדם שורת מהלכים בדרך לסגירה פיננסית.

 

על פי התשקיף ודוח ההצעה הוצעו לציבור 6,000 אגדים בהרכב הכולל יחידות השתתפות במחיר מינימלי של 110 אג’ ליחידת השתתפות ואופציות מ-3 סדרות שונות ללא תמורה. בנוסף, נקבע בדוח ההצעה כי במקרה בו תהא חתימת יתר, יהא המציע רשאי להקצות לכלל המזמינים שהגישו הזמנות במחיר האחיד או במחיר הגבוה ממנו, כמות נוספת של עד 900 אגדים.

 

מתוצאות ההנפקה שהתקיימה אתמול (יום ד’) עולה כי נתקבלו 178 הזמנות לרכישת 8,006 אגדים. המחיר לאגד שנקבע במכרז הוא 1,100 ₪ לאגד. בסך הכל יוקצו 6,900 אגדים במחיר לאגד שנקבע במכרז, לפי הפירוט כדלקמן: 161 הזמנות לרכישת 5,424 אגדים שנקבו במחיר לאגד הגבוה מהמחיר לאגד שנקבע במכרז - נענו במלואן. 17 הזמנות לרכישת 2,582 אגדים הנוקבות במחיר לאגד שנקבע במכרז, נענו בחלקן כך שכל מזמין קיבל כ- 57% בלבד מהזמנתו. התמורה המיידית ברוטו שתתקבל בגין ההנפקה לציבור מסתכמת בסך של 7.590 מיליון ₪.

 

ג’אק סבג, מנכ"ל רא"מ: "הגיוס המוצלח וביקושי היתר מהווים רוח גבית מצד המשקיעים והבעת אמון בפרוייקט, בפתרונות הסביבתיים והאנרגטיים אותם הוא מציע ובאבני הדרך שכבר השלמנו מההנפקה".

 

דיסקונט חיתום הובילו את הגיוס יחד עם יועצי ההנפקה, סאפיינס השקעות וליאור תמר. עורך הדין המלווה הינו עו"ד איתי ברפמן ממשרד עוה"ד ד"ר זאב הולנדר.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה