מודיעין יהש תבצע מבחני הפקה בפרויקט שידלר

מבחני הפקה החלו גם בפרויקט View Mountain בקליפורניה; שני מבחני ההפקה יסתיימו במהלך הרבעון הראשון של 2020

חדשות ספונסר 23/12/2019 10:26

א+א-

חברת חיפושי הנפט מודיעין יהש מעדכנת היום בהמשך לדיווח על המלצת מפעילת פרויקט שידלר, על תוכנית לביצוע מבחני הפקה בקידוח 1-28 SHIDELER. הקידוח בפרויקט בקליפורניה, מבוצע ביחד עם Aera Energy, ממפיקות הנפט הגדולות בקליפורניה, ועם קרן Bylo, קרן אמריקאית המתמחה בהשקעות בתחום האנרגיה.

 

לפני כשבועיים דיווחה מודיעין כי על פי ניתוח כל הממצאים שנאספו תוך כדי קדיחה וניתוח הלוגים החשמליים שבוצעו בסיום שלב הקדיחה, הביאו את מפעילת הקידוח למסקנה שקיימות ראיות משמעותיות לאפשרות של הימצאות נפט או גז בקידוח. על בסיס ממצאים אלו, החליטו השותפים בקידוח לבצע מבחני הפקה, שמטרתם לאמוד את קצבי ההפקה וגודל המאגר בקידוח.

 

מועד תחילת מבחני ההפקה נקבע לינואר 2020 והם צפויים להסתיים במהלך הרבעון הראשון של 2020. השותפות יבצעו מבחני הזרמה בתקציב של כ-280 אלף דולר. חלקם בפועל של מחזיקי הזכויות ההוניות בשותפות במבחני ההפקה עומד על כ-54.57%, והיא תישא בעלות של כ-153 אלף דולר מתוך התקיב. כזכור, בהתאם להסכם שעל פיו רכשה השותפות את הזכויות בפרויקט, היא התחייבה לממן 50% מעלות הקידוח הראשון בשטח.

 

עוד מעדכנת החברה בדבר התוכנית לביצוע מבחני הפקה בקידוח 28-X66  Stenderup לפרוספקט 7 Trinidad בפרויקט Mountain View בקליפורניה ארה"ב, כי מבחני ההפקה החלו לאחרונה וגם הם עתידים להסתיים במהלך הרבעון הראשון של 2020.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה