חדשות שוק ההון

אינטליקנה חתמה על הסכם לאספקת קנאביס רפואי למפעל אלויט במלטה

החברה תספק עד 6 טון קנאביס בהיקף של 36 מיליון ₪ במשך 3 שנים; התוצרת תסופק למתקן במלטה במטרה למכור אותה באירופה

חדשות ספונסר 22/12/2019 15:21

א+א- 2

חברת הקנאביס הרפואי אינטליקנה מדווחת היום כי חתמה על הסכם למכירת 6 טון קנאביס רפואי, במהלך של שלוש שנים, במחיר מכירה של עד 6 שקלים לגרם - בהיקף של עד 36 מיליון שקל, לאלויט פארמה, בעלת השליטה בחברה. העסקה תובא לאישור האסיפה הכללית כעסקת בעלי שליטה.

 

אורי וייס, מנכ"ל אינטליקנה: "ההסכם עם אלויט מביא את היקף ההסכמים שלנו למכירת תוצרת קנאביס רפואי לסך של למעלה מ-100 מיליון שקל. במהלך השנה דיווחנו על הסכמים למכירת תוצרת קנאביס רפואי בהיקף של כ-80 מיליון שקל ללקוח בישראל. 

 

ההסכם כעת נועד לייצר הכנסות גם מחו"ל, עם הסדרת הייצוא וקבלת האישורים הנדרשים לכך. אנו ממשיכים לקדם הסכמים נוספים על מנת להבטיח מראש מכירה של כלל התוצרת שנוכל לגדל במתקנים שלנו."

 

אינטליקנה מקימה מתקן עצמאי בהיקף ראשוני של 5.5 דונם וכן מתקן נוסף, יחד עם שותף, בהיקף ראשוני של 5 דונם. במסגרת ההסכם, תוצרת הקנאביס הרפואי תגודל במתקנים אלו על פי תקינת IMC-GAP וכפוף לאישורים נדרשים תועבר למתקן בעל תקינת EU-GMP לייצור מוצרים לצורך הפצתם באירופה.

 

לאלויט פארמה, בעלת השליטה בחברה, רישיונות להקמת שני מתקנים אשר צפויים לפעול על פי תקינת EU-GMP במלטה. הרישיונות של אלויט כוללים אישורים למחקר ופיתוח וכן ייבוא, גידול, עיבוד, מיצוי, ייצור, אריזה ומכירה של תפרחות ושמני קנאביס רפואי לאירופה.

 

מתקן החברה הראשון צפוי להיות מושלם בתחילת 2020 וצפוי לספק מוצרים לגרמניה במחצית הראשונה של 2020. כושר הייצור של המתקן הראשון במלטה צפוי לעמוד על כ-10 טון קנאביס רפואי בשנה. מתקני אלויט במלטה צפויים להוות פתח כניסה עבור אינטליקנה לאירופה, עם קבלת כל האישורים הנדרשים לייצוא, לרבות אישורי היק"ר.

 

לצד פעילות בתחום הקנאביס הרפואי, החברה מקדמת פעילות בשוק חיות המשק וחיות המחמד יחד עם חברות בר מגן ו-וט מגן, אשר עוסקות בפיתוח, בייצור ובשיווק תרכיזי ויטמינים ותוספי מזון לחיות משק וחיות מחמד. בנוסף מקדמת החברה שיתוף פעולה בשוק הקוסמטיקה הטיפולית יחד עם מורז צמחי מרפא.

 

ההסכם עם המפעל במלטה, כפוף לקבלת כל האישורים הרגולטורים הנדרשים לשם ייצוא וייבוא הקנאביס על ידי הצדדים להסכם, וכולל גם את קבלת האישורים הנדרשים מכל גורם רשמי בחו"ל למתקן אלויט במלטה, לרבות ייבוא תוצרת הקנאביס מישראל.

 

 

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  Celebrex Buy Matpiette

  Propecia Prix Maroc [url=http://viacialisns.com/#]cialis[/url] Clomid Absence Ovulation Buy Cialis Zithromax Full Or Empty Stomach

  Matpiette 20/02/2020 05:57

 2. 2
  יצוא!!!יש!!סוף כל סוף!

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  RedHead69 22/12/2019 16:00