גב-ים קיבלה ביקושים של למעלה ממיליארד ש”ח בשלב המוסדי בהרחבת סדרת אג”ח ח’

החברה ביקשה לגייס כ-320 מיליון ש"ח וגייסה לבסוף בשלב המוסדי כ-500 מיליון ₪; המכרז הציבורי יתקיים בימים הקרובים

חדשות ספונסר 22/12/2019 09:52

א+א-

חברת גב יום השלימה בהצלחה את השלב המוסדי בהנפקת אג"ח מסדרה ח’ באמצעות הרחבת סדרה קיימת של החברה. האג"ח בעלת מח"מ של 6.6 שנים ומדורגת AA על ידי S&P מעלות.

 

ההנפקה זכתה לביקושים של למעלה מ-1 מיליארד ש"ח, מתוכם בחרה החברה לגייס כ-500 מיליון ש"ח, בריבית שקלית, בשיעור שנתי של כ-1.75% (במרווח של 1.06% מהאג"ח הממשלתי לאותו מח"מ). אגרות החוב (סדרה ח’) של החברה סגרו את המסחר ביום ה’ בתשואה של 1.8%, הגבוהה מהריבית בה גייסה החברה. 

 

אבי יעקובוביץ, מנכ"ל גב-ים אמר: " תוצאות אלו מהוות הבעת אמון של שוק ההון בחברה, באיכות נכסיה ובאסטרטגיה העסקית שלה, אשר מביאה לצמיחה, לאיתנות פיננסית וליציבות לאורך שנים. ביקושי היתר שנרשמו מספקים לחברה רוח גבית בהמשך פעילות הייזום המסיבית והאינטנסיבית.

 

החברה מובילה מהלכי ייזום אינטנסיביים ורחבי היקף של כ-150 אלף מ"ר (כ-125 אלף מ"ר חלק החברה), הכוללים 5 פרויקטים בהשקעה כוללת של כ-700 מליון ש"ח, אשר יעמידו את מצבת הנכסים המניבים של החברה על למעלה מ-1.1 מליון מ"ר והכנסות שנתיות של כ-600 מליון ש"ח, החל משנת 2022. פרויקטים אלו ימשיכו להוביל את גב-ים להמשך צמיחה ולבסס את המוניטין שלה כחברת הנדל"ן המניב הגדולה בישראל".

 

את הגיוס הובילה חברת אפסילון חיתום.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה