חדשות שוק ההון

אלביט מערכות תספק מערכות חייל לצבא הולנד

במסגרת החוזה תספק אלביט ציוד לביש המורכב ממערכות אפוד, נשיאה ומיגון; היקף העסקה עומד על כ-65 מיליון דולר; החוזה יבוצע על פני תקופה של שנתיים

חדשות ספונסר 22/12/2019 09:41

א+א-

חברת אלביט מערכות מדווחת היום על זכייה בחוזה המשך בהיקף של כ-65 מיליון דולר ממשרד הביטחון ההולנדי, לאספקת מערכות חייל נוספות עבור צבא הולנד, כחלק מתוכנית VOSS – התוכנית ההולנדית למערכות מתקדמות לחייל. החוזה יבוצע על פני תקופה של שנתיים.

 

במסגרת חוזה ההמשך, תספק אלביט מערכות ציוד לביש המורכב ממערכות אפוד, נשיאה ומיגון. במסגרת תוכנית VOSS אלביט כבר מספקת לצבא הולנד מערכות רדיו תוכנה E-LynX לחייל, יחידות מחשוב לבישות מסוג RAPTOR, יכולות שליטה ובקרה וכן מערכות לרכב.

 

חיים דלמר, סמנכ"ל בכיר ומנכ"ל חטיבת תקשו"ב וסייבר באלביט מערכות אמר: "אנו גאים להמשיך ולספק מערכות מתקדמות לצבא הולנד ומצפים להמשך השותפות עם משרד הבטחון ההולנדי בתוכניות שתורמות לשרידות ולאפקטיביות של החיילים ההולנדים".

 

לאלביט מספר עסקאות קודמות עם צבא הולנד. בשנת 2015 זכתה החברה בחוזה בהיקף של 150 מיליון דולר לאספקת מערכות מתקדמות לחייל לצבא הולנד. החוזה הנוכחי הוא המשך של התוכנית הזו.

 

בנוסף, אלביט נבחרה לפני מספר חודשים לספק מערכת סייבר מודיעיני למשטרת הולנד ומערכת חץ דורבן שלה נבחרה למיגון הנגמשים של צבא הולנד.

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה