קרדיט: יח"צ

טאואר-ג’אז ואלדיה בהסכם שותפות לפיתוח טכנולוגיה חדשה לשוק המסכים

התהליך מיועד להביא את הטכנולוגיה של אלדיה לייצור סדרתי בטאואר-ג’אז; הפיתוח של אלדיה ממומן בין היתר, על ידי אינטל קפיטל

חדשות ספונסר 19/12/2019 12:12

א+א- 1

יצרנית השבבים טאואר-ג’אז ואלדיה (Aledia), מפתחת ויצרנית בתחום ה-  3D LEDsלמסכים, הודיעו היום (ה’), על הסכם פיתוח של פלטפורמת ייצור המיועדת להביא את טכנולוגית ה nanowire-LED של אלדיה לשלבי ייצור סדרתי.

 

הפיתוח מבוסס על IP של חברת אלדיה ומשתמש בשירותי פיתוח ותכנון תהליכי הייצור של טאואר-ג’אז. פרויקט הפיתוח של אלדיה ממומן בין היתר על ידי אינטל קפיטל ומציע פתרונות חדשניים לשוק העולמי הצומח של מסכים באפליקציות קצה.

 

"אנו מאוד גאים לקחת את הטכנולוגיה שלנו ולהביא אותה לשלב הייצור. בחרנו בטאואר-ג’אז בזכות המומחיות הרבה שלה בתחום הפיתוח הטכנולוגי ויכולות הייצור הנרחבות שברשותה התואמות את תכנית הצמיחה ארוכת הטווח שלנו", אמר ג’ורג’יו אנאניה, מנכ"ל אלדיה. "אנו מצפים להמשך שיתוף פעולה מוצלח ופורה בין החברות".

 

הפיתוח של אלדיה מספק פתרונות בענף המסכים במוצרי קצה ביניהם בהירות מסך גבוהה (פי 1000 ממסך ממוצע בשוק), חדות תמונה גבוהה במיוחד, מתח פעולה נמוך ומחיר תחרותי. 

 

כל אלו מהווים יתרונות בענף בעל צפי צמיחה מהיר לאור השימוש הגדל במסכים בחיי היום יום בעולם במסכי טלפונים ניידים, מחשבים ניידים, טאבלטים, שעונים חכמים ומגוון מוצרים ייעודים למציאות מדומה AR/VR.

 

שירותי העברת ופיתוח תהליכי הייצור של טאואר-ג’אז מאפשרים תהליך מהיר של העברת טכנולוגיה מהלקוח לייצור סדרתי. הפריסה הגלובלית של מתקני הייצור של החברה והתמיכה הן בפלטפורמות של 200 מ"מ והן 300 מ"מ מספקים פתרון לצפי הצמיחה של אלדיה .

 

"אנו גאים מאוד על שיתוף הפעולה שלנו עם קבוצת המומחים של אלדיה תוך הבאת הפתרונות הייחודיים שלה לשלב ייצור סדרתי. לפיתוח זה יתרונות בולטים ומשמעותיים המבדלים אותו משאר ההיצע בשוק, כגורם בעל פוטנציאל צמיחה עבור שתי החברות," אמר דני אשכנזי, סמנכ"ל חטיבתTransfer, Optimization and Development Process Services (TOPS) של טאואר-ג’אז. "הבאת טכנולוגיה זו לשלב ייצור המוני מהווה צעד משמעותי ביותר במימוש מעמדה של אלדיה כספקית מובילה של פתרונות הדור הבא למסכים במוצרי קצה".

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    וואללה שיחליפו את השם לטאואר גז

    הגיע הזמן .ההודעות רצות
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    benyy 19/12/2019 14:20