חדשות שוק ההון

סולארפיינט של אפולו פאוור חתמה על הסכם להוכחת היתכנות עם ENERGISA הברזילאית

במסגרת ההסכם, סולארפיינט תספק ל-Energisa 20 יריעות סולאריות שפותחו ויוצרו על ידי החברה, בגודל של 1 מ"ר כל אחת, בתמורה לסכום שאינו מהותי

חדשות ספונסר 19/12/2019 12:17

א+א-

חברת אפולו פאוור מדווחת היום כי חברת הבת שלה סולארפיינט התקשרה בהסכם להוכחת היתכנות (proof of concept), עם קבוצת Energisa, קונצרן ברזילאי ציבורי בן למעלה מ-100 שנה העוסק בפתרונות משולבים לשוק החשמל בברזיל, בייצור, הולכה, חלוקה ושיווק של חשמל. החברה משרתת אוכלוסייה של כ-16 מיליון אנשים בברזיל.

 

למיטב ידיעת החברה, חלק מפעילותה של Energisa הינה ייצור חשמל מבוזר באמצעות אנרגיות מתחדשות. לצורך כך  מעוניינת Energisa לבחון את היריעה הסולארית הגמישה של סולארפיינט כפתרון לשילוב אנרגיה סולארית בגגוני חניוני רכבים בהשוואה לפתרונות הקיימים בשוק.

 

במסגרת ההסכם, סולארפיינט תספק ל-Energisa  20 יריעות סולאריות שפותחו ויוצרו על ידי סולארפיינט, בגודל של 1 מ"ר כל אחת, בתמורה לסכום שאינו מהותי לחברה. בחברה מדגישים כי בשלב זה אין וודאות באשר להצלחת בדיקת ההיתכנות או לגבי המשך שיתוף פעולה בין שני הצדדים.

 

אמש דיווחה החברה כי סולארפיינט תצטרף לתוכנית הנתיב המהיר (fast lane) של חברת Future Smart Mobility Center המיועדת לחברות הזנק בתחום הרכב החכם והתחבורה החכמה ופועלת בין היתר לחיבור משתתפיה עם מנהלים בכירים מעולם הרכב, ביניהם הונדה, וולבו והרץ.

 

במסגרת הצטרפותה לתכנית, החברה תעניק לקרן הקשורה לדרייב זכות לקבלת 587,073 כתבי אופציה לא סחירים, הניתנים למימוש במשך תקופה של 24 חודשים ממועד הקצאתם למניות רגילות של החברה, המהוות כ- 3% מהונה המונפק ומזכויות ההצבעה בחברה. מחיר המימוש של כל כתב אופציה יהיה 143 אג’ - המחיר הממוצע של מנית החברה בבורסה ב- 30 ימי המסחר הקודמים למועד זה בתוספת 15%.

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה