חדשות שוק ההון

פורסייט: חברה נכדה תציג מערכת למניעת תאונות דרכים

החברה הנכדה, איי-נט מובייל, תציג לראשונה את תצורת ה - SDK למערכת ה- Eye-Net Protect. המערכת נועדה להגן על משתמשי דרך פגיעים בזמן אמת, לרבות הולכי רגל ורוכבים

מערכת ספונסר 18/12/2019 17:28

א+א-

חברת פורסייט אוטונומס הולדינגס, העוסקת במערכות ראייה ממוחשבות לרכב, והנסחרת בבורסות נאסד"ק ותל אביב, הודיעה היום כי חברה נכדה שלה, איי-נט מובייל בע"מ, תציג לראשונה את תצורת ה - SDK למערכת ה- Eye-Net Protect. מדובר במערכת למניעת תאונות דרכים, אשר תוצג בתערוכת CES 2020 בתחילת ינוארץ

Eye-Net Protect היא מערכת למניעת תאונות דרכים המבוססת על תקשורת סלולרית. המערכת נועדה להגן על משתמשי הדרך הפגיעים ביותר בזמן אמת, לרבות הולכי רגל, רוכבי אופניים, רוכבי קורקינטים ונהגים, על ידי מתן התרעות אודות התנגשויות קרבות הנמצאות מחוץ לטווח הראייה של משתמשי הדרך. תצורת SDK מעידה על מוכנות להתקשרות מסחרית ותאפשר לאיי-נט מובייל לשלב את הפתרון שלה עם יישומים מבוססי מיקום מובילים, כגון יישומי ניווט, נסיעה שיתופית, חניה וכושר.

בנוסף, החברה תחשוף את סימולטור הנהיגה של Eye-Net Protect ותספק למבקרים בתערוכת CES חוויות נהיגה מלהיבה ובטוחה תוך כדי שימוש במערכת V2X. כל המעוניין מוזמן ליצור קשר עם חברת איי-נט מובייל לתיאום נהיגה בסימולטור.

"לאחר שלוש שנים של פעילויות פיתוח אינטנסיביות, השלמת תצורת SDK מציינת אבן דרך משמעותית עבור איי-נט מובייל", אמר דרור אלבז, משנה למנכ"ל בחברת איי-נט מובייל והוסיף: "התצורה הנוכחית תאפשר חדירה מהירה לשוק ותספק פתרון מציל חיים, למניעת תאונות דרכים, המוכן לפריסה מיידית ויגדיר מחדש את עתיד תקשורת ה - V2X מבוססת הסלולר. בתקופה בה פתרונות X2V מבוססי חומרה מצויים בתקופת אי ודאות הנגרמת על ידי אתגרי רגולציה ותקינה, Eye-Net Protect מהווה קרש קפיצה לעידן משתמשי הדרך המחוברים".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה