שופרסל תמזג לתוכה את רשת Be

המיזוג יכלול את כל פעילות רשת בי בשופרסל, התחייבויותיה ונכסיה והחברה תימחק מרישומי רשם החברות; החברה תמשיך לפעול כמותג עצמאי גם לאחר השלמת המיזוג

חדשות ספונסר 18/12/2019 12:36

א+א- 2

חברת שופרסל הודיעה היום על ביצועו של מיזוג סטטורי במסגרתו רשת Be אשר הינה חברת בת בבעלותה ובשליטתה המלאה (100%), של שופרסל תמוזג לתוכה ותימחק מרישומי רשם החברות. החברה תמשיך לפעול כמותג עצמאי גם לאחר השלמת המיזוג אשר יכנס לתוקף החל מיום 31.12.2019, תוך יצירת סינרגיה מירבית של פעילותה עם פעילות חברת שופרסל. 

 

ניהול הפעילויות של שופרסל ושל Be במסגרת תאגיד אחד יביא לשיפור תנאי הסחר מניצול היתרון לגודל, ויצירת סינרגה מירבית כגון איחוד המותג הפרטי של Be עם מותג שופרסל, הקטנת עלויות ויצירת יעילות תפעולית ולוגיסטית מירבית.

 

עוד תפעל החברה הממוזגת להקמת מתחמי פארם של מותג BE בתוך סניפי רשת שופרסל באופן שיביא לשיפור חווית הלקוח, הורדת מחירים והרחבת מגוון המוצרים המוצעים.השלמת המיזוג מותנית בקבלת אישור רשות המיסים ובכפוף להתקיימות התנאים המתלים.

 

איציק אברכהן, מנכ"ל שופרסל מסר: "אנו מצויים בעיצומה של פעילות מואצת לביסוסה של רשת Be כרשת פארם מובילה בישראל, לאחר שנים ששוק זה נשלט על ידי שחקן יחיד. כבר היום, ניכר כי פעילות הרשת הביאה להגברת התחרות, להורדת מחירים ולשינויים שונים בשוק זה. מרגע רכישת הרשת ועד היום, שופרסל פועלת ליצירת סינרגיה מירבית בין פעילות שופרסל ופעילות רשת בי, תוך תמיכה מירבית של יחידות המטה בשופרסל בפעילות בי. בכוותנו להעצים את החיבור בין מותג Be לפעילות חברת שופרסל, ביחידות המטה, בלוגיסטיקה ובמערך הסניפים".

 

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  רשת מעפנה

  לא מצאתי בה אף יתרון על סופר פארם , למעט מבצעים נקודתיים פה ושם הייתה ונשארה זקנה כמו ניו פארם
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  NoneOfUrBuis 18/12/2019 13:06

 2. 2
  כלל מה ששופרסל נוגעת בו נהרס

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  Liron101 18/12/2019 13:02