חדשות שוק ההון category name

דוד מחלב מסיים את תפקידו כמנכ”ל הפעילות הבינלאומית בפוורפליט

מחלב כיהן 9 שנים כמנכ"ל פוינטר עד לרכישתה על ידי I.D Systems בכ-140 מיליון דולר; הוא יסיים את תפקידו בפועל בינואר 2020 וימשיך לכהן כדירקטור בחברה

חדשות ספונסר 12/12/2019 14:36

א+א-

חברת פוורפליט (נאסד"ק ותל אביב: PWFL), ספקית פתרונות IoT אלחוטיים ופתרונות M2M למנויים, לאבטחה, שליטה, מעקב וניהול ציי רכב וציי משאיות, מדווחת כי קיבלה את הודעת הפרישה של דוד מחלב אשר יסיים את תפקידו כמנכ"ל הפעילות הבינלאומית של פוורפליט.

 

אבי מגיד ימלא את מרבית תפקידיו של דוד כנשיא פוינטר ו-Cellocator. מחלב יסיים בפועל את תפקידו ב-31 בינואר 2020. עם זאת ימשיך מחלב לכהן כדירקטור בפוורפליט.

 

דוד מחלב מסר: "לאחר 9 שנים מאתגרות בפוינטר אשר הסתיימו באקזיט מוצלח בהיקף של 140 מיליון דולר ודיבידנד בעיין של חברת שגריר ולאחר המיזוג אל תוך חברת פוורפליט, החלטתי כי הגיע זמני לפרוש ולצאת ולתור אחר אתגרים חדשים.

 

אני מאחל לצוות הנהלת פוורפליט הצלחה רבה בהמשך הדרך ואני בטוח כי ידעו לנווט את החברה להמשך צמיחה גלובלית. כמובן שאמשיך ללוות את פוורפליט כדירקטור ולסייע בכל דרך אפשרית".

 

כזכור, מחלב שימש כמנכ"ל פוינטר עד למיזוג עם I.D Systems , חברה אמריקאית שבסיסה בניו ג’רזי, המייצרת מערכות ניהול נכסים אלחוטיות למשאיות, רכבים להשכרה ונכסי תובלה. החברה משתמשת בטכנולוגיות תקשורת אלחוטיות - כולל זיהוי תדרים רדיו (RFID), Wi-Fi, תדר אולטרה-גבוה (UHF), לוויין וסלולר - וכן בטכנולוגיית חיישנים ותוכנות קנייניות לניהול נכסים ארגוניים בעלי ערך גבוה, כמו מלגזות, ציוד לתמיכה קרקעית בשדה תעופה, רכבים להשכרה, נגררי ואן, שלדה, נגררים לקירור, רכבות ומכולות.

 

לחברה המאוחדת, פוורפליט למעלה מ-1,500 לקוחות המפעילים מעל ל-500,000 מנויים על בסיס חודשי. החברה מצפה כי חבילת הפתרונות שתציע, מיתוגה מחדש, ויתרונה לגודל יאפשרו מינוף אסטרטגי של פתרונות משוק אחד בעולם לשוק אחר במטרה לשפר את הרווחיות ואת תזרים המזומנים.

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה