קפיטל פוינט: אנטרה השלימה גיוס בסך של 11.8 מיליון דולר

התמורה שהתקבלה מהגיוס תשמש את אנטרה להשלמת ניסוי שלב 2 באוסטאופורוזיס המתנהל בימים אלה; לאחר השלמת הגיוס, תחזיק קפיטל פוינט בכ-9.45% מהון החברה

חדשות ספונסר 12/12/2019 13:13

א+א-

קפיטל פוינט מדווחת היום כי חברת אנטרה ביו, שהחברה מחזיקה בכ-13.33% מהון המניות שלה, השלימה גיוס הון בסך 11.8 מיליון דולר, כנגד הקצאת 4.9 מיליון מניות אנטרה במחיר של 2.37 דולר למניה, וכ-2.7 מיליון כתבי אופציה המירים למניות אנטרה. החברה התחייבה לרשום למסחר תוך 7 חודשים את המניות שיוקצו ואת המניות שינבעו ממימוש כתבי האופציה.

 

התמורה שהתקבלה מהגיוס תשמש את אנטרה להשלמת ניסוי שלב 2 באוסטאופורוזיס המתנהל בימים אלה, להגשת IND להמשך תכנית הניסויים, להמשך מאמצי הפיתוח לתרופות נוספות, השלמת פורמולציה לתרופה ל- Hypoparathyroidism (תת פעילות של בלוטת התריס) וכן להמשך פעילותה השוטפת של אנטרה.

 

לאחר השלמת הגיוס, תחזיק קפיטל פוינט בכ-9.45% מהון החברה, בהנחת מימוש מלא של כתבי האופציה שהוקצו לקפיטל פוינט ולמשקיע נוסף במסגרת הסכמי ההשקעה שנחתמו איתם. בהנחה שקפיטל לא תממש את האופציות האמורות, היא מחזיקה ב-6.31% ממניות אנטרה ללא דילול.

 

אנטרה הנסחרת בנאסדק היא חברה ביו פרמצבטית קלינית המתמקדת בפיתוח ומסחור של תרופות אוראליות באמצעות גלולות של מולקולות גדולות (חלבונים) לטיפול במחלות יתום ובמחלות אחרות עם צורך רפואי משמעותי. אנטרה מיישמת את הטכנולוגיה שלה כדי לפתח גרסה אוראלית של תרופה לטיפול בחולי תת פעילות של בלוטת התריס ואוסטאופורוזיס.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה