חדשות שוק ההון

לאומי פרטנרס במשא ומתן לרכישת עד 20% מחברת הבת של פוקס

על פי העסקה המתגבשת לאומי תרכוש 10% מריטיילורס, מפעילת חנויות NIKE ו-Foot locker ותקבל אופציה לרכישת 10% נוספים

חדשות ספונסר 12/12/2019 10:06

א+א-

חברת פוקס מעדכנת הבוקר על משא ומתן מתקדם שהיא מנהלת עם לאומי פרטנרס. המשא ומתן הוא לעסקה במסגרתה לאומי פרטנרס תרכוש 10% מהון המניות של ריטיילורס, המוחזקת על ידי פוקס ב-90% ועל ידי שנידמן אחזקות המחזיקים בעשרת האחוזים הנותרים.

 

על פי ההסכם המתגבש, הרכישה תתבצע בדרך של הקצאה ורכישה של מניות בריטיילורס, לפי שווי חברה של כ-600 מיליון ₪. בנוסף, תוענק ללאומי פרטנרס אופציה שתהיה ניתנת למימוש במהלך שנת 2024 לרכישה של כ-10% נוספים מהון המניות של החברה, לפי שווי שוק שייקבע בהתאם למכפיל על הרווח הנקי, אך לא יפחת מ-750 מיליון ₪ ולא יעלה על 1.05 מיליארד ₪.

 

ריטיילורס מפעילה רשת חנויות בישראל וכן בקנדה תחת המותג "Nike" ורשת חנויות בישראל תחת המותג "Foot Locker" בהתאם להסכמי זיכיון. פוקס החלה את ההתקשרות עם נייק בשנת 2015, אז שילמה תמורה כוללת בסך 10 מיליון ₪ בעסקה שנחתמה עם אטלנטיס סוכנויות ספורט ושניידמן אחזקות, בעלי המניות בריטיילורס.

 

פוקס מפעילה 22 חנויות של נייק בישראל, ו-52 חנויות של פוט לוקר, כמו כן היא מחזיקה ברישיון להקמת רשת חנויות נייק בקנדה. החברה נמצאת במשא ומתן לקבלת זיכיון לחנויות נייק ופוט לוקר בכמה מדינות באירופה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה