חדשות שוק ההון

רשות ניירות ערך פתחה בחקירה נגד קנביט בחשד לשימוש במידע פנים

במסגרת החקירה נחקרו נושאי משרה בחברה בעבר ובהווה; הבוקר הודיעה החברה על מזכר עקרונות לשיתוף פעולה עם Fette Pharma להפצת מוצריה בגרמניה, אוסטריה ושוויץ

חדשות ספונסר 11/12/2019 14:57

א+א- 4

חברת קנביט, בראשות איתן בן אליהו, מדווחת כי רשות ניירות ערך עדכנה את החברה על חקירה שנפתחה בימים האחרונים בנוגע לחשדות לביצוע עבירות שימוש במידע פנים במסגרתה נחקרו נושאי משרה בעבר ובהווה.

 

בהודעה מדגישה קנביט כי למיטב ידיעת החברה, חקירת הרשות לניירות ערך לא נסובה על חדשות כנגד החברה או בקשר לפעילותה. הנהלת החברה מבהירה שהיא ממשיכה לפעול במהלך העסקים הרגיל שלה ובתוך כך פועלת להשלים את עסקת תיקון עולם ואת המימון הדרוש לצורך הרכישה.

 

מוקדם יותר הבוקר הודיעה החברה על חתימת מזכר עקרונות לשיתוף פעולה עם FETTE PHARMA, חברת תרופות הפועלת מזה 50 שנה בפיתוח שיווק והפצה של מוצרים פרמצבטיים, תוספי מזון וקוסמטיקה.

 

על פי מזכר ההבנות שתי החברות ינהלו משא ומתן להתקשרות בהסכם מחייב לשיתוף פעולה ואספקה בלעדית של מוצרי החברה במדינות גרמניה, אוסטריה ושוויץ.  Pharma Fette נמצאת כעת בתהליך הפיכה למפיץ מורשה של קנאביס בגרמניה, המחזיק בהיתר מאת הרשויות המוסמכות של הרפובליקה הפדרלית של גרמניה, המעניק את הזכות לייבא ולהפיץ תפרחות, שמנים ומוצרים מבוססי קנאביס בגרמניה.

 

על פי מזכר העקרונות,Fette Pharma  תרכוש מהחברה זני קנאביס רפואי בבלעדיות  בטריטוריה ותשתמש במיטב יכולתה לבנות מותגים, לשווק ולהפיץ את זני קנביט במדינות בהן היא פועלת. כמו כן הצדדים ינהלו משא ומתן שיעניק ל Fette Pharma-זכות הצעה ראשונה להרחיב את שיתוף הפעולה ביחס למדינות נוספות באיחוד האירופי.

 

במסגרת מזכר העקרונות הוסכם כי כל צד ישמור על הזכויות בקניין הרוחני שבבעלותו. Fette Pharma תהיה אחראית לקבל את כל רישיונות הייבוא, אישורים והיתרים רלוונטים מרשויות היעד לייבוא המוצרים הרלוונטים וכך גם לגבי רשיונות הייצוא.

 

ההסכם יהיה לתקופה של 10 שנים שתתחדש אוטומטית לתקופות נוספות של 5 שנים, אלא אם כן אחד הצדדים יודיע שישה חודשים לפני תום התקופה על רצונו לסיים את ההתקשרות.

 

Fette Pharma התחייבה גם לרכוש מהחברה מניות רגילות בתמורה ל-1.8 מיליון דולר – כ-6.23 מיליון ₪, במחיר של 14 ₪ למניה. המניות המוקצות מהוות 1.79% מהון החברה בדילול מלא.

4 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  כמו שכתבתי לך מספר פעמים

  עבר זמנו בטל קורבנו, זה נייר שרוב ההשקעה שלך בו ירדה לטימיון, ללמוד מזה לא להצמד בכח לשום חדבר..... תשתמשי בזה להחזר מס.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  דובי 11/12/2019 17:13

 2. 2
  צודק בהחלט משהו לא מובן החברה

  הרגו את המשקיעים|14|
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  mogi123 11/12/2019 16:06

 3. 3
  מה עם סייפטי ,דחוף חקירה |1||1|

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  benyy 11/12/2019 15:18

 4. 4
  טוב שלא על שימוש בסמים.

  אם אחד היה שם משתמש לא חוקי - היו סוגרים את החברה. אם איזה מנהל מטומטם הדליף למאהבת או לאח של חבר - זה דווקא טוב אם יורחק מחברה כי הוא מטומטם. ושאלה. איזו משמעות יש להסכם להפצת המוצרים בגרמניה אם אין אישור יצוא ויש מחסור בחומר בארץ? כמו הסכם הפצה לירח.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ATUK19 11/12/2019 15:14