חדשות שוק ההון

סייפ-טי חתמה על הסכם הפצה בספרד ופורטוגל

במסגרת ההסכם, יוצע ללקוחות פתרון ה-SDP של החברה להתקנה בסביבה מקומית והן כשירות ענן

חדשות ספונסר 11/12/2019 11:14

א+א- 4

סייפ-טי גרופ הדואלית, ספקית פתרונות Secure Access לסביבות ענן היברידי, הודיעה היום כי חברת הבת בבעלות מלאה של החברה, Safe-T Data A.R, חתמה על הסכם מסגרת לתנאים מול פירמת ייעוץ אירופית, להפצת המוצרים והפתרונות של סייפ-טי בספרד, בפורטוגל ובישראל.

 

חברת הייעוץ היא שלוחה של חברת Fortune 500 והיא בעלת כ-500,000 לקוחות שירות ביותר מ-120 מדינות.

 

במסגרת ההסכם, סייפ-טי תציע את פתרון ה-SDP (Software Defined Perimeter) של החברה ללקוחות של השותפה העסקית במגוון ענפים, ובהם ענף הבנקאות, ענף הביטוח, השוק התעשייתי ועוד. פתרון ה-SDP של סייפ-טי יוצע הן להתקנה בסביבות מקומיות והן כשירות ענן.

 

פתרון ה-SDP של סייפ-טי מאפשר גישה ליישומים על בסיס need-to-know, והוא מאפשר למשתמשים גישה מהירה וחלקה למשאבים הדרושים להם. הפתרון יוצר גישת Zero Trust, המבוססת על אימות ורק לאחריו הענקת גישה, על פני כל היישומים של הארגון, ובכך משפר את האבטחה, השקיפות וחוויית המשתמש.

 

כמו כן, מספק הכלי בקרה על הגישה לשירותים פנימיים ומשתמש בספקיות אימות זהות חיצוניים (כגון מיקרוסופט, Okta, DUO Security ו-Fortinet) כדי לאמת את זהותו של כל משתמש.

 

"אנו גאים על בחירתה של החברה המובילה בסייפ-טי לאספקת פתרון ה-SDP ללקוחותיה," אמר שחר דניאל, מנכ"ל סייפ-טי. "פתרון ה-SDP שלנו מסייע לארגונים להטמיע פתרון Zero Trust Network Access (ZTNA) בטוח וגמיש, אשר מאפשר להם לשלוט בגורמים המורשים לגשת לשירותי ענן ולשירותים פנימיים ובאופן הקצאת הגישה.

 

המעבר ההדרגתי מרשתות מסורתיות, בהן לארגונים שקיפות ובקרה מוגבלות או אפסיות בנוגע לרשת ולשימוש בנתונים, למתודולוגיית Zero Trust ולארכיטקטורות מתאימות פותחת בפני פתרון ה-ZTNA הייחודי שלנו פוטנציאל עצום."

4 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  משקיע

  נוכלים שמנצלים משקיעים

  אלעד 11/12/2019 23:26

 2. 2
  עושה שוק

  יש מצב שאותה יד מוכרת וקונה מנפחים מחזור מכירות בשביל למשוך קונים אחרת הבקוש הנל המהיר היה מרים שער יותר לא מושקע
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  איתמר34 11/12/2019 13:09

 3. 3
  וואללק איפה היית 25 ד

  כל הזמן הזה.|1||1|
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  benyy 11/12/2019 11:51

 4. 4
  קבלו הערכה לפוטנציאל המכירות.

  ספרד ופורטוגל - כלכלות גדולות. פוטנציאל מכירות כמו באיטליה. או בערך 10-15% מהמכירות באירופה. תוספת של 5% לכלל מכירות החברה אם המפיץ יעבוד טוב. אבל עוד 5 שנים. אם החברה לא תפורק עד אז. לא רע. אבל ממש לא טוב ולא שונה ממאות הודעות כאלה שהחברה הוציאה והמניה ירדה 99.5%.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ATUK19 11/12/2019 11:39