חדשות שוק ההון category name

מגוריט חתמה הסכם אופציה לרכישת 55 יחידות דיור ביד אליהו

תמורת הרכישה תשלם מגוריט 130.7 מיליון ₪; מגוריט כבר חתמה על הסכם אופציה בפרויקט זה ל-55 יחידות דיור נוספות

חדשות ספונסר 09/12/2019 12:26

א+א- 1

חברת מגוריט מדווחת היום על התקשרותה בהסכם אופציה PUT עם גינדי, לרכישת 55 יחידות דיור בשטח של 3,945 מ"ר ו-25 חניות, בשכונת יד אליהו בתל אביב, שבנייתן טרם החלה. בתמורה ליחידות הדיור תשלם מגוריט 127.5 מיליון ₪ ובתמורה לחניות תשלם 3.2 מיליון ₪, ובסה"כ התמורה עומדת על כ-130.7 מיליון ₪.

 

הסכם האופציה המדובר, וכן הסכם אופציה נוסף עליו דיווחה החברה באוקטובר לרכישת 55 יחידות דיור נוספות, נעשו מול אותו מוכר ובאותו פרויקט.

 

בהתאם להסכם האופציה, מגוריט העניקה למוכרת אופציה לחייב את החברה לרכוש את זכויות החכירה החל ממועד החתימה על הסכם האופציה (8 בדצמבר 2019) וכלה בתום 24 חודשים לאחר מכן. על אף האמור, למוכרת תהא זכות להאריך את תקופת האופציה ב-6 חודשים נוספים. מועד מסירת הפרויקט יהיה 58 חודשים ממועד חתימת הסכם המכר במידה וייחתם.

 

אם האופציה לא תמומש על ידי המוכרת עד למועד סיום תקופת האופציה, שלא עקב נסיבות הנובעות מהחברה, תשלם המוכרת לחברה במועד סיום תקופת האופציה סך של 10 מיליון ש"ח. להבטחת קיום התחייבויות החברה לרכוש את זכויות החכירה, תשלם החברה, למוכרת סך של 20 מיליון ש"ח כנגד קבלת ערבויות אוטונומיות ממוסד בנקאי ישראלי אשר יוחזקו אצל נאמן.

 

בנוסף באותו מועד נחתם תיקון להסכם האופציה הקודם לפיו מועד תחילת תקופת האופציה ישונה ליום 8 בדצמבר 2019 ומועד סיום תקופת האופציה יהיה בתום 24 חודשים לאחר מכן, בתוספת זכות למוכרת להאריך את תקופת האופציה, ובהתאמה את מועד סיום תקופת האופציה ב-6 חודשים נוספים. בנוסף נקבע כי תנאי למימוש האופציה בהסכם האופציה הקודם הוא מימוש במקביל של האופציה הנוכחית.

 
מנכ"ל מגוריט מתי דב: "רכישת נתח דירות נוסף בפרויקט אפר האוס תאפשר לנו דריסת רגל משמעותית יותר באחד מהפרויקטים המבטיחים והבולטים של השנים הקרובות בעיר, אשר לדעתי טמון בו פוטנציאל רב.  מדובר באזור שעובר וימשיך לעבור מתיחת פנים משמעותית ונמצא בראש האג’נדה של עיריית תל אביב, כך שבעוד מספר שנים, לקראת אכלוסן של הדירות, צפויה שכונת יד אליהו להפוך לחלק בלתי נפרד ממרכזה של העיר, והפרויקט לאחד מהנכסים הקורצים שבה״.
 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    בגלל זה קנו אתמול מיליון מניות?

    או בגלל שמכרתי? |6|
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    ATUK19 09/12/2019 12:45