אופקטרא: מיט-טק הקימה מעבדה לפיתוח דיו מבוסס תאי גזע להדפסת בשר

החברה מקדימה את לוחות הזמנים שקבעה בכחודש ותוכל לקצר את זמני פיתוח הדיו; החברה הגישה לאחרונה בקשת פטנט בקשר לאופן הפקת תאי גזע בשלב העוברי

חדשות ספונסר 08/12/2019 12:12

א+א- 1

חברת אופקטרא מודיעה היום, בהמשך לדיווחים על עסקת המיזוג עם חברת מיט-טק, שמיט-טק השלימה את הקמתה של מעבדת פיתוח מתקדמת, בה תפתח החברה תהליכים לפיתוח דיו מבוסס על תאי גזע, אשר צפוי לאפשר הדפסת בשר מתורבת למאכל.

 

בהתאם להודעת מיט-טק, השלמת בניית מעבדה זו, אשר נכללת בתוכנית העבודה של מיט-טק, ואשר השלמת הקמתה תוכננה להסתיים בחודש הבא, צפויה לאפשר למיט-טק להתחיל בתהליך פיתוח הדיו בלוחות זמנים מוקדמים מהמתוכנן.

 

כמו כן, מיט-טק השלימה לאחרונה רכישת ציוד מעבדה מתקדם לגידול תאי גזע ופיתוח תהליכי הנדסת רקמות. ציוד זה, ביחד עם השלמת בניית המעבדה המתקדמת, יאפשרו למיט-טק לקצר את זמני פיתוח עבור הדְּיוֹאוֹת השונות שנדרשים להדפסת בשר למאכל המבוסס על תאי בשר אמיתי.

 

בהתאם לתוכנית העבודה של מיט-טק והאמור בתיאור פעילותה, החברה הגישה לאחרונה בקשת פטנט בקשר לאופן הפקת תאי גזע בשלב העוברי ומתכוונת להמשיך בפיתוח תהליכים אלו במעבדה החדשה שהוקמה.

 

מיט-טק מפתחת תהליך טכנולוגי מתקדם וייחודי לייצור תעשייתי של בשר ללא הרג בעלי חיים תוך שימוש בטכנולוגית הדפסת תאי גזע במדפסת תלת ממד. במסגרת תהליכי המחקר והפיתוח של מיט-טק, מפתחת החברה הליך הדפסת רקמות מתאי גזע של בקר, אשר יודפסו במדפסת תלת מימד לכדי בשר מתורבת למאכל במטרה לאפשר לתעשיית הבשר לייצר בשר ללא צורך בהרג בעלי חיים וללא צורך בזיהום סביבתי שנגרם מגידול בקר למאכל.

 

החברה הגישה כמה בקשות לרישום פטנט בתחום פעילותה ונמצאת בשלב של בניית מדפסת תלת ממד כאב טיפוס וסיום מיפוי תהליכי העבודה והפיתוח עבור הטכנולוגיה.

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    עובדים שם יפה. מניה עם פונטנציאל רב.

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    mr22 08/12/2019 12:22